Wpis z mikrobloga

Firma mnie znowu wysłała do innej pracy, jak na ten moment najgorszej. Przerzucasz 15-20kg bloki sera z palety na paletę przez kur...9 godzin. Kierownik trochę zna polski bo ktoś z rodziny Polak. Kierownik potrafi powiedzieć że lubi Polaków bo dobrze pracują, czy że Polacy są najlepsi bo się nie lenią, no zajebiste komentarze. Olbrzymi budynek a kawy nie mają, musiałem iść do biura żeby o nią zapytać, z takiego dzbanka z kawą mi nalali, firma wielka że jpr. a magazynierzy nie mogą się kawy napić. Na zachętę dostałem parówki z Bifi, jedna z największych chemi jaką idzie dostać w Niemieckich sklepach, te parówki degradują się wolnej od plastiku. Facet po prostu sprzątał szafę, Ich data kończy się do 21 marca () No i jak zawsze na busa czekałem ponad godzinę.
#swstory
SaintWykopek - Firma mnie znowu wysłała do innej pracy, jak na ten moment najgorszej....

źródło: temp_file2805307747596751737

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@SaintWykopek:

Kierownik potrafi powiedzieć że lubi Polaków bo dobrze pracują, czy że Polacy są najlepsi bo się nie lenią, no zajebiste komentarze.


Między słowami mowi, że masz równać do zapieprzających robaków. Przynajmniej tak to można odebrać.
Niby pochwała, ale z podtekstem.
  • Odpowiedz
Na zachętę dostałem parówki z Bifi, jedna z największych chemi jaką idzie dostać w Niemieckich sklepach, te parówki degradują się wolnej od plastiku


@SaintWykopek: chłop dostaje darmową szamę i jeszcze marudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.