Wpis z mikrobloga

spadkowicze to widzę stan umysłu. daję konkretne inwestycje z konkretnych miejsc, to są inwestycje którymi się interesowałem więc mam rozeznanie co ile kosztowało w 2019, 2020, 2021, 2022 - wklejam konkret "ta oferta kosztowała X, teraz kosztuje 1.8X", podaję ceny bezpośrednio od dewelopera najniższe jakie ja byłem w stanie ustalić, więc raczej transakcyjne, na to spadkowicz:
- ale to ofertowe nie transakcyjne
- pewnie to była wtedy dziura w ziemi
- w każdym poście piszesz inne rzeczy
- jestem z twoich okolic i nie widzę wzrostu cen (XD)
- naiwnie uwierzyłem w wieczne wzrosty (nie, dałbym sobie rękę uciąć za spadki 2020 i teraz #!$%@? nie mam ręki)
- gadam głupoty, a te oferty to pewnie powymyślałem wszystkie


#nieruchomosci
  • 3
@affairz jakbym czekal od 2020 tez by mi psycha siadla, ale tu wystarczy akademia chlopskiego rozumu ze akurat te 2 lata to najwieksza pompa, dodatkowo tam gdzie ty szukasz to w obecnej chwili zostaje tylko sznur.

Wiec rozumiem i nie krytykuje, to co sie w miescie meneli #!$%@? to ewenement.
@golomb13: miasto meneli jest ewenementem, ponieważ startowało z niskiego pułapu cenowego (na tle kraju) i od #!$%@? mieszkań nabudowali przez ostatnie lata, więc z popytu i podaży można by wnioskować, że ceny nie będą aż tak gwałtownie rosły, natomiast wysokie ceny mieszkań w warszawie i glapiszon ze swoimi 0,1% sprawił, że warszawiacy zaczęli swoje zlewarowane inwestycje robić w mieście meneli właśnie
@affairz: no i zostałeś naganiaczem XD Spadkowe zapalenie mózgu na tagu trwa w najlepsze. Ludzie którym pociąg zwany zerowe stoopki #!$%@? z peronu i stracili jedyną możliwość na zakup mieszkania teraz dostają wścieklizny...