Wpis z mikrobloga

@EvilToy:Ale jak 10-15 lat temu setki tysięcy wyjeżdżało do UK szorować kible albo wycierać starym niemcom doopska to już Anglia dla Anglików i Polaków xd Zamiast się cieszyć że ktokolwiek chce zostawać w tym chlewie i pracować to jeszcze się taki zesra bo łolaboga Ukrainka mnie obsługiwała czy to jeszcze wielka bolzga???...
  • Odpowiedz
Chcesz mieszkać w dużym mieście to codziennie praktycznie słyszysz rosyjski/ukraiński. To nawet nie jest żadne multikulti tylko monokulti. Ciekawe jakie skutki to będzie miało na przyszłość.


@little_muffin: tak jak już ktoś napisał - dopiero PRL zgotował nam polskie "monokulti", Polska od zawsze była multikulti, a w tak zwanym "złotym okresie" Rzeczypospolitej szlacheckiej Polacy stanowili mniej niż 40% populacji. W jednym mieście bardzo popularne było stawianie przy jednym placu kościoła, cerkwi,
  • Odpowiedz
@EvilToy: Niech w--------a do Świdwina w Zach-Pom. Będzie miał monokulti jak tak bardzo chce. Chociaz za takie p---------e mogą go wynieść na widłach dosyć szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ananasowy: ja bym nie miala nic przeciwko, ale oni dostaja dodatkowe przywileje xD kase za darmo w roznych wariantach itd. a multikulti to tez nie 2 miliony osob z jednego kraju, nagle, poza tym Polska o------a akcje perfekcyjnie od razu wysylajac ich do pracy, a mi sie smiac chce jak czytam posty, ze ktos wyladowal na ulicy bo sie 40+ skonczylo... Ci ludzie nawet nie sa swiadomi, ze moga zyc
  • Odpowiedz
w sumie się z nim zgodzę. Jeden z tych powodów dla których wróciłam do kraju, a tu Ukraina się powoli robi xD Chcesz mieszkać w dużym mieście to codziennie praktycznie słyszysz rosyjski/ukraiński. To nawet nie jest żadne multikulti tylko monokulti. Ciekawe jakie skutki to będzie miało na przyszłość.


@little_muffin: To zamieszkaj w wiosce na Podlasiu, wtedy będzie wszystko tak jak lubisz i będziecie z sąsiadami murzyna palcami pokazywać jak wejdzie
  • Odpowiedz
@EvilToy: akurat w galerii lodzkiej to byla pawda jeszcze przed wojną, wchodziło się tam do lidla przed zamknięciem to jezyk polski można było usłyszeć jedynie z kasy samoobsługowej.
  • Odpowiedz