Wpis z mikrobloga

@little_muffin: tak, spokojnie. Tampony mi niejednokrotnie przemakaly pierwszego i drugiego dnia po 2h, ale kubeczek nigdy (po całym dniu). Jeśli coś przemoknie, to znaczy że albo źle założony (problem tylko początkujących), albo źle dobrany rozmiar.
Z innych plusów to mniej mnie boli brzuch podczas miesiączki i właściwie o niej zapominam. Nie raz podczas wieczornego mycia byłam zdziwiona, bo zapomniałam że mam kubeczek xd to jest game changer totalny.
@szymszyla: Ale po co ty to w ogóle chcesz robić w pracy? ( ͡º ͜ʖ͡º) Potem taki gorący włożysz? Zwłaszcza że kubki starczają na bardzo długo i nie ma najczęściej potrzeby opróżniania w ciągu dnia a przemyć można pod bieżącą woda. Nie wiem skąd to wymyśliłaś ale ja gotuję po zakończeniu okresu, w trakcie nawet w instrukcji nie nakazują gotowania tylko przemywanie wodą lub wycieranie papierem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@factoryoffaith_: mi nie wystarcza na cały dzień, ale zmiana wypada idealnie przed pracą, po powrocie do domu z pracy i wieczorem. Ale ja mam kubek o nietypowym kształcie, jest węższy i chyba mniej pojemny. Kiedyś uważałam, że tampony to zajebista sprawa i w ogóle ich nie czuć, potem zmieniłam na kubeczek, a jak raz nie wzięłam kubeczka z domu i musiałam szybko coś znaleźć, to wygrzebałam z torebki tampona i już
@catch: whaaaat, serio musisz mieć bardzo mały kubeczek, albo bardzobardzo (niebezpiecznie) obfite okresy :o chyba, że np w połowie zapełniony już jest dla ciebie pełny? Ciekawe. Dokładnie tak samo miałam przerzucając się na tampony z podpasek - ulga milion. Z tamponów na kubeczek ulga dziesięć milionów! Tym bardziej, że chyba miałam jakieś reakcje na wybielacze do podpasek i tamponów. Teraz 0 problemów.
@Nothingt0wn: wydaje mi się, że może uciska jakiś
@AgentGRU: oczywiście, ze składają. najczęściej, dają czas na poprawę i robią ponowna kontrole, czy ich zalecenia zostały wprowadzone. Mam mniej więcej raz w roku standardowa kontrole, nigdy nie jest zapowiedzianav, po prostu jeżdżą przez kilka dni po okolicznych sklepach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@factoryoffaith_: raczej oba te czynniki, mały (wąski) kubeczek i obfite na początku okresy. Dla mnie pełny to zapełniony w 2/3, w przeciwnym razie przy wymianie, kiedy trzeba ścisnąć podstawę, żeby się odessał, zawartość podchodzi do góry. A że zmieniam siedząc na kibelku, bo tak mi wygodniej, to katastrofa gotowa. Poza tym czuję już wtedy, że mi się tam chlupocze i to jest nie do zniesienia. XD
Nie jest to dla mnie