Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Obrzydzenie: no tak bo bez tego na pewno przestaną głosować na pis xd, zresztą co to za gadanie głupot? Strasznie mnie to drażni ostatnio byłem w kościele na chrzcie i nie było żadnej propagandy pisowskiej, ludzie nie chodzą do kościoła a pieprzą że dzieje się tam nie wiadomo co
  • Odpowiedz
no to srogo ci się odkleiło przed snem xD


@NL_5: zielonkę piecze, że owieczki odpływają od kościółka. I bardzo dobrze. Nachapcie się jeszcze na zapas i adios!
  • Odpowiedz
@WujaChoNoTu: wy serio macie jakiś problem z myśleniem. OP się cieszy że coraz MNIEJ ludzi chodzi do kościoła. Nie napisał nigdzie, i w żaden sposób to nie wynika z jakiegokolwiek logiki że przeszkadzają mu ludzie którzy chodzą. Nie istnieje jakaś symetria która zakłada że jak ktoś się cieszy z A to musi nienawidzić B. Chodźcie sobie na zdrowie, ale nic tak nie poprawia humoru jak spotkanie kolejnego młodego człowieka który nie
  • Odpowiedz
@LubiePieski: No nie wiem, jak patrzę po instagramie to nawet ci znajomi którzy #!$%@? ostro po kościele teraz oczywiście biorą śluby kościelne i chrzczą dzieci. Długo jeszcze nic się nie zmieni, a statystyki uczęszczania na religię mało znaczą.
  • Odpowiedz
za 20 lat kościoły będą świeciły pustkami


@LubiePieski: oby szybciej! Za 20 lat to już będę stary xD chciałbym wcześniej zobaczyć te okropne budynki z lat 80, 90 i wczesnych 2000 są przerabiane na coś pożytecznego
  • Odpowiedz