Wpis z mikrobloga

@marcinzielonka: bo Holender jak będzie miał ochotę na macdonalda to sobie wejdzie i kupi hamburgera i tyle. A Polacy zaraz by januszerke kręcili, z jednego konta by 10osob korzystało, albo znaleźliby błąd w kodzie i wykorzystywali to (tak jak kiedyś było z frytkami)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@marcinzielonka: BYNAJMNIEJ BOMBELKOM DALI I PALIWO POTANIAŁO, A POZA TYM ZA PEUO BY NIC JUŻ NIE BYŁO GOSCIU!!!1

Polska go dziwny kraj, właściwie nic mu nie brakuje do tego, by być normalnym państwem, a wciąż, rok po roku samo się o własne nogi potyka, obierając za cel jakieś głupie rzeczy, z których może z 10% sumarycznie służy poprawie stanu swoich obywateli i jest przemyślana. Większość to huzia na Józia i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pieknamarion: z frytkami było tak, że się je odbierało jak się pokazało jakiś tam kod w aplikacji po prostu i ludzie screena tej apki robili xd ja byłem tam z dwa razy, ale ludzie ze szkoły to się tych frytek obżarli xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
no to powinno mi po przejściu na polską lokalizacje zrobić puknty x4.6 a zrobiło -101

@marcinzielonka: Widać czemuż musisz siedzieć za granicą jak inteligencją to niegrzeszysz.
Pamiętaj by się dziś dobrze wyspać bo jutro wcześnie rano do fizycznej roboty dla Pana.
  • Odpowiedz