Wpis z mikrobloga

@johnkashtan: zamierzasz brać to gówno? Ja się przesiadam na f1tv. Piłki nie oglądam a tyle hajsu by posłuchać sokoła to trochę dużo, reszta moze #!$%@?. Sky robi lepsze wstepy do gp czy więcej insider info ciekawego zawsze przytoczy niż kuzyni czy aldonka ze swoimi pudelkowymi ciekawostkami
  • Odpowiedz
@Atomus: no wlasnie nie chce tak cudowac :/ teraz odpalam sobie eleven u siebie z dekodera, w innych miejscach tam gdzie mogę z airplaya.. a nie chce wracac do kabli
  • Odpowiedz
@cohontes: no jak dla mnie ten kabel na samo oglądanie F1 to nie jakiś dramat, 3 minuty i po sprawie. Teraz oglądam eleven na kablówce ale pewnie ją też wymowie bo w f1tv jak rozumiem niższe serie też są.
  • Odpowiedz
@Deshawn: A ilu widzów ma Indy w Polsce? Fajna seria, czasem oglądam i nie krytykuje, ale raczej nie przeciąża Viaplay. Jak wjedzie F1, to dopiero zacznie się ostra jazda, bo ma wielokrotniejszą oglądalność.
  • Odpowiedz
mam iphone i 3 letniego LG z webOS ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cohontes: ja mam 2 letni LG z webOS :) Appka F1TV ma Airplay, do pewnego czasu działało to wyśmienicie, ale coś się musiało #!$%@?ć z setupem mojego telewizora i rwie mi co kilkanaście minut połączenie. Airplay iPhone -> AppleTV działa bez zarzutów.
  • Odpowiedz