Wpis z mikrobloga

A material w Uwadze z Gimperem? Jak tłumaczył że podczas tańca, kolega symulował robienie mu loda podczas czego on heilował? Wtedy jakoś na krótko zrobiło się o nim cicho, aż nagle pojawia się w tańcu z gwiazdami.

Czy coś pominąłem?
@Cztero0404
@liter_wody
@DobryMaron kiedyś to były inne czasy jeśli chodzi o internet, nie trzeba było uważać na słowa bo w polsce mało dzieci miało dostęp do neta. Pamiętam czasy ostrego youtube i teraz jak to oglądam to łapie się za głowę. Ale to dlatego że już się przyzwyczaiłem do tego ugrzecznionego internetu gdzie nie wolno mówić nic i bardziej opłaca się nie wypowiadać niż wypowiadać. Ale ta, tak kiedyś wyglądał YouTube, teraz
@LuminouShadow: Nie chodzi mi o to, ze kiedyś można było więcej i było mniej cenzury. Chodzi mi o to, co trzeba mieć w głowie żeby wpaść na taki tekst, potem to nagrać a potem wrzucić to do internetu. Żeby coś takiego zrobić trzeba być zdrowo #!$%@?ętym, niezależnie czy jest jakaś cenzura czy jej nie ma i jest wolna amerykanka w internecie
@liter_wody chłopaczek miał nie wiem ile, 17 lat? Powstało to pewnie nie tylko i wyłącznie z jego inicjatywy i było skwitowaniem jakiegoś mema albo próbą wyprowadzenia grzecznego rocka z równowagi, #!$%@? wie ¯_(ツ)_/¯ teraz się pewnie tego wstydzi, kiedyś miał z tego pieniądze. Oni chyba jakaś dramę mięli ze sobą nawet, może to jedna z odpowiedzi w dramie. Co ci mogę powiedzieć, perspektywy dorosłego uważam to za skrajnie żenujące. Ale gdyby ktoś