Wpis z mikrobloga

@robertx: a ja od początku wiedziałem o co tu chodzi. Każdy celebryta kocha pieniądze tak samo jak i Ty czy ja. Każdy myślący człowiek wie, że polityki nie da się robić od "widzimisie", dlatego jak widzimy od razu wypromowane wszędzie celebryckie ryje jako "#!$%@? JA KRAJ ZMIENIEM ZOBACZYCIE" gdzie wątpliwie ten gość uczęszczał na wszystkie krajowe wybory, a już na 100% nie jest zaznajomiony z konstytucją własnego kraju którym ma rządzić
@robertx: Bo niestety mentalnie 3/4 społeczeństwa nie różni się niczym od ograniczonych ukraińców czy ruskich (i nie ma tu nic rasistowskiego, wystarczy z jednym czy drugim popracować dłużej niż 2 tygodnie żeby zobaczyć różnicę cywilizacyjną). Miałem cichą nadzieję, że moje pokolenie będzie mądrzejsze i zwalczy ten cały #!$%@? postkomunizm. Tymczasem:

1. Bieda umysłowa dziedziczona ze stuprocentowym sukcesem

2. Dzieci postkomuchów dalej nauczone, że załatwiamy posadki po znajomościach, że kombinujemy na koszt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@miloMilowy: podejrzewam, że mógł sobie uciąć rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą też głosowałem na tą szmatę, coś nie mam szczęścia w życiu - na kogo nie zagłosuje to

potem wychodzi, że #!$%@? i złodziej

@robertx: każdy tak ma w tym kraju byczq ( ͡° ʖ̯ ͡°)