Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moll: bo i tak ma płacone u pracodawcy, co to za zwyczaj że ja mam jeszcze coś dorzucać od sienie skoro już raz zapłaciłem za transport? Bo mi vos dorzuci do pizzy? Zajebisty szantaż to niech i lekarz robi takie psikusy albo budowlaniec jak mu nikt nie da napiwku.
  • Odpowiedz
@Canova: a kelner też dostaje wypłatę, a mimo to zgarnia napiwki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapluwasz się strasznie za dość głupawo rzuconą sugestię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: bo mnie śmieszy ten zwycxaj pompowania balonika z napisem ego bo mnie hehe stać i tak robili na filmach o panach w garniturach
  • Odpowiedz
@crest: ja p------e, prawaki nawet nie potrafią załatwić problemu z pizzerią tylko jak to w ich zwyczaju muszą wypłakać się w internecie xDDD
  • Odpowiedz
@Canova: czy ja cokolwiek w tym tonie napisałam? Brzmisz, jakbyś miał jakieś kompleksy na tym tle.

Zaśmiałam się że ktoś odbiera napiwek w "naturze", a Ty robisz z tego aferę, bo hurr durr, burzujom się w dupach poprzewracało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: każdy kto cos krytykuje to znaczy że ma kompleks? Nie można o niczym się wypowiedzieć negatywnie bo od razu ma mnie to bolec? W takim takie usuńmy komentarze z wykopu
  • Odpowiedz
@Canova: nie, po prostu jesteś strasznie agresywny i napastliwy. Mogłeś to powiedzieć inaczej, a jednak zabrzmiało to jak wylewanie na mnie swoich frustracji
  • Odpowiedz