Wpis z mikrobloga

Halo #rzeszow, polecacie Primadent? Wydaje się być okej, ale może można znaleźć coś lepszego. Szukam nowego dentysty, bo poprzedni przerzucił się na ortodoncję ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:.
  • 6
  • Odpowiedz
Primadent jest spoko, ale terminy mieli czasem dość długie. Przerzuciłem się na Makarę. Jakość podobna, a terminy były dużo rozsądniejsze.
  • Odpowiedz
@DrDevil: Primadent spoko, z jakieś 3 lata chodzę i sobie chwalę. Terminy fakt, czasami są długie, ale bardzo często dzwonią i pytają czy nie chce się przyjść powiedzmy za 3 dni, bo akurat się termin zwolnił.
  • Odpowiedz
@makciek: A ja nie wiem czy polecam. Terminy zwykle na miesiąc do przodu, pani stomatolog preferuje wyrwanie wszystkich ósemek i nie bierze pod uwagę robienia im wypełnień - no ale mąż chirurg to pewnie dlatego. Poza tym jest trochę pasywno-agresywna i potrafi obarczyć winą przy otwartych drzwiach od gabinetu. Nie jestem jedyny któremu to się przydarzyło, bo jest taka opinia w Google. Niby spoko, ale jak się pójdzie do lepszego gabinetu
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: No ja właśnie chciałem się umówić to dostałem info, że sama konsultacja to będzie 6-8 tygodni czekania xD.

ale jak się pójdzie do lepszego gabinetu


A masz lepszy gabinet mirku?
  • Odpowiedz