Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dobrze, ze nie mial zapiętych pasów i szybko mógł opuscic wrak samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Simple-Man: się śmiej, ale bardzo możliwe że właśnie dzięki temu miał dużo większe prawdopodobieństwo przeżycia jak został wystrzelony niczym z katapulty, kręcąc pajacyki w powietrzu i wytracając prędkość, w porównaniu do bycia zmiażdżonym przez silnik kiedy pasy by go zatrzymały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miał dużo większe prawdopodobieństwo przeżycia


@koronawirus: tak, jakby akurat #!$%@?ł się w busa wiozącego materace.
Kolega widzę kolejny który kupuje zaślepkę do pasa bezpieczeństwa, a jeśli koleś nie miał zapiętych pasów to bardzo prawdopodobne że właśnie dlatego miał wypadek - wystarczy że mu dupa zjechała z fotela przy pierwszym ślizgu a on się odruchowo chwycił kierownicy i przez to tak poleciał.
  • Odpowiedz
@coo84: zawsze zapinam pasy, mój komentarz to jedynie analiza TEGO KONKRETNEGO PRZYPADKU od momentu wystrzelenia kierowcy przez okno. gdzie ci napisałem że zapinanie pasów jest zle, odniosłem sie jedynie do filmu a chłop już rozwolnienia dostał
  • Odpowiedz
  • 10
@koronawirus no to analiza jest taka że wsadź ją sobie w dupę bo pasy to genialne rozwiązanie, już pomijając co się dzieje z ciałem podczas lotu to kierowca niezapiety lata po całej kabinie, więc duża szansa że ten wypadek był spowodowany przez brak pasów
  • Odpowiedz