Wpis z mikrobloga

Czy wy też zauważyliście że niektóre Ukrainki i ich dzieci są niesamowicie głośnie i nie potrafią się zachowywać? uwaga, słowo klucz - NIEKTÓRE.
Wczoraj stałem na przystanku pod wiatą i przyszła jakaś ukraińska grażyna z dzieciakiem, gadała przez telefon na głośnomówiącym (co było dziwne). Kłóciła się z kimś, gadała coraz głośniej aż w końcu wydarła mordę do telefonu. Stała ok 2 metry ode mnie. Ja tez prawie się na nią wydarłem "MOŻE PANI NIE KRZYCZY CO?" ona się odwróciła i spuściła z tonu, ale jak zakończyła rozmowę to coś gadała ze samochody tez głośne są i pokazała na drogę. A ja do niej "pani jest głośniejsza od samochodów a poza tym można gadać normalnie nie?".
Podjechał autobus i wsiadła.
Nie chodzi o to że to była Ukrainka ale kultury trzeba uczyć każdego...
Często ich dzieci też są bardzo głośne i zachowują się jak dzicz...

#ukraina #ukrainka
  • 49
@SanSebastian666: do mnie przyjechał ukrainiec po rzecz z ogłoszenia olx i gadał mi tak głośno 20cm od twarzy żebym obniżył cenę (można to w sumie jako wydzieranie się sklasyfikować), niski paker że trochę to niebezpiecznie wygladało... i tak z 10minut. Ale to raczej po prostu "taka kultura", w polsce na grubej wsi też się tak zachowują i to tam "normalne" ;)
@alfaiomega1: Zajezdnia tramwajowa aleję Krakowskie Warszawa. Jeżeli chcesz usłyszeć dracego #!$%@?ę Wietnamczyka bądź Koreańczyka. Możesz tam też trafić paru Sikhów chociaż ja nie widziałem dracego się to nie znaczy że ich nie ma. Odpowiednie miejsce i pora spotkasz nie wiem Anglika czy Ukraińca.
@JanuszPDM: trochę daleko mi bo z Krakowa jest, a opinie zdążyłem sobie już wyrobić, przez parę lat mieszkałem obok nich jako student, teoretycznie ludzie przyjeżdżający do innego kraju studiować to powinna być elita i tak rzeczywiście jest wśród Turków Wietnamczyków, Pakistańczyków, Afrykanów, Białorusinów itd złego słowa o nich powiedzieć nie mogę zawsze kulturka poszanowanie tutejszego prawa i zwyczajów, z wyjątkiem ukraińców takiego chamstwa buty i braku kultury to nie widziałem, nie
Czy wy też zauważyliście że niektóre Ukrainki i ich dzieci są niesamowicie głośnie i nie potrafią się zachowywać


@SanSebastian666: oni ogólnej są w CH*j głośni, naprawdę. Myślą że jak dra jape to są mądrzejsi albo groźniejsi a tak naprawdę to zwykle wieśniaki
@SanSebastian666: Ostatnio byłem w restauracji i na ogródku siedziały cztery osoby z Ukrainy. Tak jak piszesz w porównaniu do innych osób rozmawiali tak, ze wszyscy ich słyszeli. Mnie to strasznie irytuje kiedy ludzie w restauracjach tak się zachowują. Ja staram się mówić tak żeby osoba na przeciwko mnie słyszała ale nie przeszkadzało to innym. Plus taki ze historia była ciekawa wiec coś z tego dla siebie wyniosłem.
@SanSebastian666 Czy ty też zauważyłeś że niektóre Polki/Czeszki/Słowaczki/Niemki/Holenderki/Francuzki/Szwedki/Włoszki/Litwinki... i ich dzieci są niesamowicie głośnie i nie potrafią się zachowywać? uwaga, słowo klucz - NIEKTÓRE.
@SanSebastian666 taka prawda.
Pode mnie się wprowadzili Ukraińcy i też słyszę ciągle rozmowy na głośniku, głośna wieśniacka muzyka coś między dicho a elektroniką, głośne kłótnie na balkonie, w nocy jakaś konsola chodzi? Jakby nie mieli wyczucia, że hałasują.
Teraz pojechałam na urlop i w pensjonacie Ukraińcy, codziennie głośne krzyki na korytarzu, w ogrodzie jednego wieczora prowizoryczna impreza z głośnikiem (tu się jakieś paljaki też do nich dołączyły, ale więcej słyszałam ukraiński), ukraińskim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SanSebastian666: Zauważyłem, że nie tylko Ukrainki i ich dzieci. Mam taką dwójkę rozwrzeszczanych gówniaków w swoim domu nawet - chwila zabawy i zaraz jakaś awantura i się tłuką [cykl powtarza się kilka razy na godzinę].