Wpis z mikrobloga

I jak ma być dobrze?…
Japrdl już się człowiek boi po prostu wyjść na zewnątrz,bo mu czasem zdjęcie z ukrycia zrobią i wstawią na ten swój tag przegryw i dopiszą jakąś historie do tego albo będą się grupowo śmiać..
Wykop już jest pełen creepów i zwyrolów
Od robienia zdjęć obcym niczego nieświadomych ludzion w miejscach publicznych i wstawianie tego na wykop aż po robienie zdjęć tyłków z ukrycia jakimś dziewczynom co ledwo 18 lat skończyły i grupowe tasowanie się do nich i szczekanie na każdego,kto zwróci im uwagę,że to niestosowne i creepy
Założę się,że oprócz trolli na bank z tego całego przegrywu są tu typu co mają konta na chanie i regularnie tam też piszą te wszystkie toksyczne baśnie o nienawiści do Julek i Oskarków i normictwa i piszą o tym blackpillu i innych pierdach
A potem się oni wszyscy dziwią czemu ludzie tutaj nienawidzą i szkalują przegrywów xD śmiechu warte
Chore po prostu
Dobrze,że ostatnio moderacja robi dobrą robotę i wyłapują i banują tych toksyków to może przynajmniej jakaś czystka będzie i zostaną tylko te normalne chłopy z tego tagu chociaż wątpię

#niebieskiepaski #rozowepaski #bekazprzegrywow #zalesie trochę #zwiazki #bekazpodludzi #patologia
Pobierz xydeN- - I jak ma być dobrze?…
Japrdl już się człowiek boi po prostu wyjść na zewnąt...
źródło: comment_1659684938EYkTpHpBaxYyFNqigV0nPJ.jpg
  • 20
@xydeN-: kiedyś był taki film jak mirek onanista prosi takiego dużego byczka aby mu telefon oddał a ten go nagrywa i ciśnie bekę z niego, że robił zdjęcia dupy jego dziewczyny. piwniczak oczywiście wyglądał piwnicznie i tylko błagał o oddanie telefonu xD raz na jakiś czas pewnie pojawi się taki film czy zdjęcie jak ktoś został przyłapany i to ich na jakiś czas odstrasza xD
@xydeN-: @Pally: Ja już jestem na progu dodania tagu przegryw do czarnej listy chociaż jeszcze nie mam tam ani jednej pozycji. Zwyczajnie codzienne czytanie zmyślonych bajek o tym jak to w kołchozie ktoś sobie chciał zgolić brodę i zostawić wąsy żeby się lepiej pytać nowego młodego przegrywa "jak tam zaruchane w weekend hehe" czy w kółko od tego smęcenia zwyczajnie można się zarazić chorobą przegrywu. Lepiej przy tym w ogóle
@xydeN-: Nic mnie tak nie wnerwia jak gadanie typów z tagu #przegryw do wszystkiego dopisywanie jakiejś historii i ich teorii o oskariatach, julkach, p0lkach i jakie to kobiety hipergamiczne i złe i dlatego nigdy nie znajdą miłości bo nie są bogaci i nie mają kwadratowych szczęk. Spytasz o przykłady to co Ci wstawią? Screeny z tindera gdzie oczywiste jest że dziewczyna będzie szukać najlepszej dla siebie opcji, a nie przegrywa z