Wpis z mikrobloga

Jak mogę manualnie ją narysować i wrzucić na stravę, żeby zaliczyło mi do kwadratów?


@maciejunio: spróbować możesz, strava na bank będzie się burzyła, bo taki ślad nie ma znaczników czasowych, więc dla aplikacji jest bezużyteczny, ale do kwadratów może wystarczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@maciejunio: @PrzekliniakCQ: wydaje mi się że wystarczy, ostatnio przypadkiem zapisałem w Garmin Connect kurs (czyli trasę) jako aktywność i zapisała się w stravie z datą stworzenia tej trasy (zimą jakoś, kiedy ja na rowerze nie jeżdżę) :) Do tego mam ze starych czasów namalowane tripy po górach, bez znaczników. Nawet ostatnio mi ktoś oflagował bo miałem KoMa w czasie 0s (bo bez znaczników czasowych).
  • Odpowiedz
@PrzekliniakCQ: z tym że nie wiem, bo w stravie chyba nie ma zbiorczych statystyk z aktywności "hike", a ten bucik jak widzę to tylko bieganie :) tak więc jeśli chodzi o moje narysowane ślady to nie mam jednak jak sprawdzić ;)

Z kolei w statystykach na statshunters widzę normalnie, a skoro bez czasu, itd., to zapewne przekłamuje np. średnie z całego roku itp, dodając kilometry, a nie dodając czasu.
  • Odpowiedz