Wpis z mikrobloga

#woodstock #polandrock

Nie kumam jednego, tak duży festiwal a nie mamy gwiazdy naprawdę dużego formatu, taki Czad Festiwal pod Dębicą potrafił ściągnąć The Offspring(i to nie raz), Nightwish, Edguy, Sabaton, Billy Talent. Steve Aoki, Within Temptation. NIe wiem nie mają kasy czy skąpią?

Ja wiem, że Czad Festiwal był płatny, więc pytanie czy nie lepiej zrobić bilety z niewielką opłatą i zrobić naprawdę coroczne jebnięcie które będzie chociaż namiastką Rock am Ring.
  • 41
@StaraSzopa: Wystarczyło by 10 zł od osoby, idea ideą, nie zrobią tego tylko dlatego, że media by się rzuciły, że Owsiak z WOŚP bierze na to hajs a jeszcze chce za bilety. Wolałbym dać 10 zł i widzieć naprawdę duże zespoły.
@Vanderwill: Najpierw będzie 10 zł, potem 20, a potem 30, a finalnie nikt już na to nie będzie jeździć. Pieniądze można wpłacać dobrowolnie na stronie festiwalu. Ja zamiast naprawdę dużych zespołów, wolał bym te mniejsze, punk rockowe, rockowe, których jest tysiące. Ludzie bawili by się o wiele lepiej, klimat był by o wiele lepszy, no można by było oprócz tego na finał dać jakieś sex pistols czy exploited, które niestety odmówiło,
@Vanderwill: zdarzało im się ściągać duże gwiazdy typu prodigy, judas priest czy bring me the horizon, ale owsienko to taki kucu z zamkniętym łbem i woli wrzucać jakieś boomerskie polskie zespoły, których targetem był mój stary 40 lat temu i obecni kuce z politechnik niż ściągnąć scootera o którego ludzie trują mu dupe z 10 lat co najmniej xd.
Niestety przez owsiaka u sterów nic w tej kwestii się nie zmieni.