Wpis z mikrobloga

#woodstock #polandrock

Nie kumam jednego, tak duży festiwal a nie mamy gwiazdy naprawdę dużego formatu, taki Czad Festiwal pod Dębicą potrafił ściągnąć The Offspring(i to nie raz), Nightwish, Edguy, Sabaton, Billy Talent. Steve Aoki, Within Temptation. NIe wiem nie mają kasy czy skąpią?

Ja wiem, że Czad Festiwal był płatny, więc pytanie czy nie lepiej zrobić bilety z niewielką opłatą i zrobić naprawdę coroczne jebnięcie które będzie chociaż namiastką Rock am Ring.
  • 41
  • Odpowiedz
@Orbes: Na Czad Festiwal trochę jednak się łezka zakręciła jak słyszałem utwory które słuchałem za małolata, jedyne do czego się można było doczepić u The Offspring to totalny brak kontaktu z publiką, mieli strasznie wywalone, nie wiem czy wokalista powiedział dwa słowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Vanderwill: Coś mi się obiło o uszy, że po problemach z Prodigy organizatorzy podjęli decyzję o nie zapraszaniu gwiazd aż takiego formatu. Chodziło o to, że nie chcą na festiwalu ludzi którzy przyjadą tylko na jeden wieczór dla jednej gwiazdy. Nie wiem ile w tym prawdy, równie dobrze może to być całkowita plota.
  • Odpowiedz
nie lepiej zrobić bilety z niewielką opłatą i zrobić naprawdę coroczne jebnięcie które będzie chociaż namiastką Rock am Ring.


@Vanderwill: Chyba sobie żartujesz,wiesz jak by się ludzie zesrali? XD
  • Odpowiedz
@Vanderwill: Byłem 3 razy na Czad Festiwalu i rzeczywiście mam bardzo dobre wspomnienia stamtąd, fajny line up, no i na 5lecie zrobili 5 dni festiwalu za chyba 360zł :D szkoda tylko że w kolejnym roku kupiłem 4 karnety a festiwal się nie odbył i pieniędzy do dziś nie ma XD
  • Odpowiedz
@Donotenter12: No nie mogę tego przeboleć, upadek tego festiwalu to duża strata, co do kasy no to pewnie nikt jej nie odzyska. Masakra, że z fajnej inicjatywy(biznesu) organizatorzy zrobili sobie zajebisty problem.
  • Odpowiedz
Chyba sobie żartujesz,wiesz jak by się ludzie zesrali? XD


@josedra52: No to nie świadczy za dobrze o tych co jeżdżą na woodstock, 10 zł i tak duży problem? Przechlają 10 zł w 5 min na woodstock.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@SobanDELUX: ściągnęłi Prodigy i zjechały się techno zjeby, pojawił się problem patologii różnych kradzieży i pobić. O naćpanych nie wspominając
  • Odpowiedz
@Vanderwill: raz mieli wielką gwiazdę (Prodigy) to byl nalot ludzi na jedną noc, #!$%@?, #!$%@?, wieś, ludzie zupełnie nie z klimatu woodstocku, przepełnienie zupełne, rozróby i problemy. Nie znam nikogo kto jeździ na woodstock z powodu kapel co grają.
  • Odpowiedz
Coś mi się obiło o uszy, że po problemach z Prodigy organizatorzy podjęli decyzję o nie zapraszaniu gwiazd aż takiego formatu. Chodziło o to, że nie chcą na festiwalu ludzi którzy przyjadą tylko na jeden wieczór dla jednej gwiazdy. Nie wiem ile w tym prawdy, równie dobrze może to być całkowita plota.


@Tosiek14: Ma to sens, bo jak było The Prodigy to był straszny chlew. Mnóstwo problemów organizacyjnych z powodu
  • Odpowiedz
@Tosiek14 byłem wtedy na woodzie jak było prodigi i zdecydowanie ilość osob jaka byla ich przerosła. Tam wtedy nad tym tlumem nikt nie panowal. Pamietam ze do polowy legendarnej górki byli ludzie tak scisnieci jak przed sceną. Gdyby tam wtedy ktoś krzyknal ze jest nozownik lub wywolal panike bylby dramat na maxa. A kolejną kwestia jest tez fakt ze na duze koncerty zwlaszcza w pt i sb przyjeżdżają przypadkowi ludzie ubrani
  • Odpowiedz
To celowe działanie. Nowe miejsce. Topowy zespół może ściągnąć 200-400 tys dodatkowych ludzi a Czaplinek w pierwszym roku nie jest przygotowany.
  • Odpowiedz