Wpis z mikrobloga

Hej jaka jest wasz dzienna dawka mikrodawkowania psylo ? Ja wiem, że na każdego inaczej, inne grzyby itp itd. ale i tak podajcie swoje doświadczenia

Jam chłop 182cm, 115kg wagi moje dawki golden teachera (wysuszony, zmielony, brany na czczo rano) każde z tych dawek sprawdzane po kilka razy:
0,5 g za dużo - efekt całkowicie odwrotny do zamierzonego, zmęczenie psychiczne i fizyczne, rozkojarzenie, rozdrażnienie
0,4g trochę lepiej niż na 0,5g ale dalej małe efekty mikrotripu,
0,3g brak oznak negatywnych jak powyżej, jednak mały kryzys zmęczenia po 6 godzinach
0,2g testuje od kilku dni chyba narazie najlepsza dla mnie dawka, pozytywne efekty wyczuwalne dosyć słabo na granicy placebo

#psylocybina
#microdosing #mikrodawkowanie #psychodeliki
  • 17
@DrGreen_2: A mnie bawi jak ktoś zakłada, ze jego opinia nie opiera się na organoleptyce. Stosowałem mikrodawkowanie na golden teacherach i jest #!$%@? warte, pozdro ;)
@KwasowyProktolog10kJava: Dokładnie mam takie samo podejście. Wole 2 porządne tripy na rok. Przy mikrodawkowaniu miałem efekt placebo przez pierwsze 2 tygodnie. Potem zdałem sobie sprawę, ze się oszukuje.@DrGreen_2: pozdro :)
@maQus: psylocibina nie jest równo rozłożona w grzybach , wiec jeden gram nie jest taki sam jak drugi , to pierwsza wiedza ktora warto mieć. Grzyby które jadles mogly byc zle wyhodowane ,przez co mialy znikoma ilosc psylocybiny . Mikrodawkowanie to fakt . Jak chcesz dyskytowac to mam za soba ponad 15 lat stosowania psylocybiny organoleptycznie. Chetnie wymienie sie poglądami , mistrzu . ;-)
@maQus: ależ wielmożny Panie , toż to nie przystoi zaniżać swoich kompetencji , wierze w ciebie promyku nadzieji , swietle w ciemnym tunelu :-D dasz rade , uwierz w siebie , nie przeceniaj innych ,
@Eftef:

psylocibina nie jest równo rozłożona w grzybach , wiec jeden gram nie jest taki sam jak drugi , to pierwsza wiedza ktora warto mieć.


Reczej jest to na tyle nieistotna różnica, ze można to pominąć. Chyba, ze mowa o abortach.