Wpis z mikrobloga

Czy faktycznie jest teraz ciężko coś ugrać u dealerów samochodowych? Szukam samochodu do wzięcia w leasing i w tej chwili w 2/2 przypadkach mówią mi sprzedawcy w Skodzie i Fordzie że producenci blokują wszelkie akcje promocyjne itd. Rzeczywiscie brak samochodów i długie czasy oczekiwania mają taki wpływ? Ktoś ostatnio brał leasing i miał może inne doświadczenia i jednak udało się coś ugrać od ceny katalogowej? Z góry dzięki za odpowiedzi i jakieś tipy:)

#leasing #samochody #skoda #ford
  • 7
  • Odpowiedz
w moim przypadku udało się ugrac trochę dzięki rabatowi dla grup zawodowych. Ale faktycznie jest mega lipa i czasem można liczyć co najwyżej na chodniczki


@OnceUponATime_: Ja właśnie w grupę zawodowa się nie wpisuje i to co gość mi zaoferował że Skody to opony zimowki, gwarancja szerszą, chodniczki ale co do ceny to ani rusz. Może faktycznie to wszystko co mogą aktualnie :/

yyy a po co akcje promocyjne skoro czeka
  • Odpowiedz
@Camaxtle w maju to przerabiałem, dealerzy nie dają żadnych rabatów bo i tak sprzedadzą na pniu. Ciężko coś znaleźć z placu, mi się udało, a terminy w skodzie do produkcji minimum pół roku w zależności od modelu i konfiguracji. Nie wiem jak w innych markach ale pewnie podobnie.
  • Odpowiedz
w maju to przerabiałem, dealerzy nie dają żadnych rabatów bo i tak sprzedadzą na pniu. Ciężko coś znaleźć z placu, mi się udało, a terminy w skodzie do produkcji minimum pół roku w zależności od modelu i konfiguracji. Nie wiem jak w innych markach ale pewnie podobnie.


@mariusz_and: No ja właśnie znalazłem na placu w konfiguracji która mi wystarcza ale minimalnie ponad budżet który zaplanowałem. Miałem nadzieję że chociaż trochę jest
  • Odpowiedz
Bmw daje 7%, Mini 6%. Produkcja mini to aktualnie 3-4 miesiące.
Oczywście konfiguratory zostały mocno okrojone ale auta się produkują w normalnym czasie.
  • Odpowiedz