Wpis z mikrobloga

@tojestmultikonto: tam woda wlewa sie jak w normalnej spluczce, jak nie umyjesz rak :) to spluczka i tak sie napelni
jak juz pisalem, nie jest to idelane rozwiaznie, do malej toalety jest OK
  • Odpowiedz
@pri0: Nie dość, że umywalka bez syfonu to jeszcze z zimną wodą i nie ma w niej nawet zbytnio jak spłukać dłoni żeby nie zachlapać wszystkiego w koło. A do normalnej umywalki będę wlewał zimnej wody żeby mi z rur nie śmierdziało. Woda w syfonie musi być regularnie wymieniana żeby nie śmierdziało. W syfonie namnażają się bakterie, a z wody znajdującej się w jego wnętrzu ulatniają się śmierdzące gazy, jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Juz nie dlugo w mikro apartamentach aby zaoszczedzic miejsca.

@wlkp69: Gratuluję popełnienia dokładnie wszystkich możliwych błędów w tym zdaniu.
- niedługo
- mikroapartamentach
- przecinek przed "aby"
- polskie znaki diakrytyczne.
#analfabetyzm
  • Odpowiedz
I tam jest syfon dla wody ze zlewu


@pri0: I pokrywa od zbiornika bez uszczeleczki ʕʔ

Najpierw chciałbym zobaczyć jak to jest możliwe, że w zbiorniku mieści się kompletny zestaw spłukujący i syfon od mikro umywaleczki. Ja wiem, że jak myję ręce w swojej umywalce to piana potrafi zachlapać obrzeża umywalki, a moja umywalka jest wielkości tego sedesu, tyle, że ma nieco inny kształt.
tojestmultikonto - > I tam jest syfon dla wody ze zlewu

@pri0: I pokrywa od zbiorn...

źródło: comment_1659697018TOCmDyV7kC5IFOZPzjOtln.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
In plumbing, a trap is a U-shaped portion of pipe designed to trap liquid or gas to prevent unwanted flow; most notably sewer gases from entering buildings while allowing waste materials to pass through.


@pri0: https://en.wikipedia.org/wiki/Trap_(plumbing)#Accepted_traps_in_the_United_States

"S" traps are no longer accepted by the building codes as the unvented S-traps tend to siphon dry.

Syfony (dosłownie pułapki) "S" nie są dłużej akceptowane na terenie USA (nie stosuje się ich) ze
tojestmultikonto - >In plumbing, a trap is a U-shaped portion of pipe designed to tra...

źródło: comment_1659712587TKfxoKu7ds248Xqz7b8mSB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz