Wpis z mikrobloga

@hawat: ja mam w pko bp i można mówić różne rzeczy o powiązaniach z rządem, ale jeżeli chodzi o apkę mobilną to jest creme de la creme

a w bnp nawet żeby zlecić wymiane walut to musisz dzwonić na infolinię!!!!!
@yggdrasil: właśnie problem jest taki że ja nie mam konta, ale muszę pomagać pewnym osobom z rodziny które tam mają konto i za każdym razem jak muszę zrobić jakąś operację przelewu albo zmianę na koncie to #!$%@? mnie bierze

a zamiast poświęcać środki na poprawę UX/ UI i implementację normalnych mechanizmów, zajmują się tematami "gównomowy" co wg mnie jest jakąś patologią
@lktr1: Czyli sugerujesz, ze lepiej byś zarządzał wielkim bankiem? ;)

Mam tam konto od wielu lat i rzeczywiście bank ma bardzo dziwne procedury, do tego wyłączanie systemów bo upgrade, ale myśle, ze nie jest to spowodowane tym, ze zrobili tego posta.

Ja pije do tego, ze bardzo łatwo obrazić konserwatystę. Niby tacy patrioci, a obrażają ich słowa w języku polskim.
@yggdrasil: prawdę powiedziawszy mam w dupie w jakim kierunku będzie się bank rozwijał; na podstawie rozwiązań które wykorzystują inne banki wiele spraw można obsłużyć prościej i lepiej, ale skoro firmie nie zależy na jakości oferowanych produktów to klienci pójdą sobie gdzieś indziej - podobna sprawa była w ea games

Women in Battlefield 5: 'Accept it,' EA says, 'or don't buy the game'

Electronic Arts' Patrick Soderlund says the people lashing out
w dwojga złego lepsze lewactwo niż prawactwo


@normanos: Właśnie widać, że lubisz bardziej lewactwo:

w dwojga złego... zapinać? :)

Dobra, pośmiał się, to teraz czekam na argumenty: w czym te "rozwojowe" i "nieograniczające" lewactwo jest lepsze od prawactwa? Ale takiego jak kiedyś, bo tfuPiS rozdaje hajs jak lewica.
@Matis666: No wiadomo, jak się człowiek czegoś naogląda to później troche bania skrzywiona. Ale to jest jakiś mały procent a nie reguła. Nie róbmy z takich... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... ... Nie nagłaśniajmy tego XD
Bo jedyne czego chcą to rozgłos i szok.