Wpis z mikrobloga

Patecki i Ekipa to taki stereotypowy przykład z wykładów coachów i mentorów o tym dlaczego bogaci ludzie są bogaci. Wydaje mi się, że jako jedyny z ekipy pochodził z majętnej rodziny, więc zapewne zaznał smak pieniądza od czasów młodości i wiedział jak się z nim obchodzić. Dlatego podczas gdy jego koledzy myśleli o Mercu AMG w leasingu, ten jeździł starą Kią za kilka koła. Gdy reszta Ekipy kupowała ciuchy za dziesiątki tysięcy złotych w Vitkacu, najdroższą marką na Patecu był jakiś Ralph Lauren czy TH za kilka stówek. Jako jedyny oprócz Krzycha ma inne zainteresowania niż dziary, ciuchy, żarcie i grę na PS4, a w czasie pobytu w domu #!$%@?ł na Polibudę.

#friz #ekipa
  • 6
@Bardamu: oni po prostu wiedza ze zeby do czegos dojsc trzeba cos robic a nie czekac az ktos im poda na tacy i jeszcze po głowce pogłaszcze, dla mnie patec jak narazie top kontent w ekipie po pierwsze jest to ciekawe jest to z humorem normalnie uczac bawi, bawi uczac i za kazdym razem jak go ogladam to mam wrazenie ze jakis moj ziomeczek nagral filmik dla mnie z jego podrózy