Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy kamerzysta ma obowiązek cenzurować pewne treści? Pytam nie o obowiązek wynikający jakoś z prawa, tylko że "tak się po prostu powinno robić" ??

Pytam, bo moja różowa od wczoraj chodzi jakby ugryzła ją osa. Dostaliśmy link do #wesele znajomych. Film ładny, fajnie zmontowany, ale mojej różowej kilka razy widać dupę i majty XD (zwłaszcza podczas zabaw oczepinowych). Teoretycznie kamerzysta mógłby to wyciąć, albo dać inne ujęcie ale zostawił i w niektórych miejscach widać bardzo dużo szczegółów (film w 4k). Mi w sumie jej nie szkoda, bo cierp ciało jak żeś chciało. Mogła se ubrać kieckę do kostek i nie byłoby tematu.

Ciekawi mnie jak to jest, jak powinno się to robić? Czy rzeczywiście ma rację? Chciała robić aferę i prosić o edycję, ale jej to wybiłem z głowy bo link już poszedł do rodziny, więc tylko zrobiłaby se efekt Streisand i jeszcze więcej wujków zobaczyłoby z bliska jej kino.

#kiciochpyta #logikarozowychpaskow #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62eaa150902e4bb3fe869993
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • 0
A jak się różowej nie podoba to zawsze może zgłosic do hostingodawcy że jej wizerunek został w filmie użyty bez jej zgody i coś tam dopisać o tym co się jej nie podoba i w jakiej sytuacji została przedstawiona to może i nawet film zdejmą
MętnaSamica: Sukienka wcale nie musiała być krótka tylko np. rozkloszowana i wtedy w tańcu może się tak rozwiewać że widać bieliznę, o ułożeniu kamery nisko np przy nagrywaniu zabaw nie wspominając. Różowa może spróbować to załatwić przez parę młodą ale jeśli już to rozesłali po znajomych to raczej nic nie zmieni... Jedynie jeśli jest to film udostepniony na YT to warto to zgłosić do kamerzysty żeby to przemontowal.
---

Zaakceptował: karmelkowa