Wpis z mikrobloga

Tak, wygląd się liczy. Tak, #blackpill to prawda. Podam wam jedną z przyczyn, dlaczego tak jest i dlaczego #rozowepaski nie biorą sobie #przegryw , brzydali, karłów, zakolaków, chuderlaków. Podam swój własny przykład. Jako poczciwa #rozowepaski w przeszłości patrzyłam na to, jaką #niebieskiepaski są osobą, jaki ma charakter, system wartości. Wygląd był drugorzędną kwestią. Więc spotykałam się z przeciętniakami, karłami, brzydalami niskimi, łysolami bezzębnymi. I wiecie co? Świat nie dawał mi spokoju. Inne dziewczyny wyśmiewały, komentowały, co za brzydala sobie znalazłam. Że są lepsi. Że stać mnie na przystojniejszego. Wszyscy z otoczenia pogardliwie nas traktowali, sugerując, że mój partner do najpiękniejszych nie należy. Koleżanki mówiły, że same by się z nimi nie umówiły. Krewni również dodawali od siebie nieprzychylne oceny. Nie jest to przyjemne. Obrzydza to jeszcze bardziej partnera, że z powodu jego szpetoty trzeba znosić krytykę otoczenia, że nie można tak po prostu przejsc po ulicy niezauważonym. To jak widzą nas inni jest dla nas ważne, ważne dla naszego świętego spokoju wewnętrznego. Dlatego chcemy być z kimś, kto nie przykuwa uwagi w negatywny sposób i kto nie będzie powodem do wyśmiewania nas jako pary. Mam nadzieję, że teraz trochę bardziej zrozumiecie #logikarozowychpaskow
#zwiazki #psychologia #logikaniebieskichpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: p0lka gdy miała tysiąc bolców: "yyy co was to obchodzi moja sprawa, nie znasz nie oceniaj!!11"
p0lka gdy idzie z brzydalem: "ehh ja już nie mogę tej presji wytrzymać, nie dam sobie rady z oceną otoczenia"
  • Odpowiedz
I wiecie co? Świat nie dawał mi spokoju. Inne dziewczyny wyśmiewały, komentowały, co za brzydala sobie znalazłam. Że są lepsi. Że stać mnie na przystojniejszego. Wszyscy z otoczenia pogardliwie nas traktowali, sugerując, że mój partner do najpiękniejszych nie należy. Koleżanki mówiły, że same by się z nimi nie umówiły. Krewni również dodawali od siebie nieprzychylne oceny. Nie jest to przyjemne. Obrzydza to jeszcze bardziej partnera, że z powodu jego szpetoty trzeba znosić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@costusmierdzi: to trochę smutne, że budujecie swoją samoocenę na podstawie opinii innych i tak łakniecie aprobaty innych, nawet ludzi niezbyt dla was ważnych
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: > brzydcy faceci mają też kompleksy które chcą leczyć atencją u wszystkich możliwych dziewczyn. A taki przystojniak to wie że dobrze wygląda i wybiera sobie jedną laskę. Teraz to odleciałaś małpo ,świat nie jest czarno biały ma jeszcze wiele innych kolorów. Mocno generalizujesz ,
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: Po prostu sobie racjonalizuje swoją orientację chadoseksualną, przystojniak prędzej zdradzi, bo ma dużo opcji, normik ma ich mniej, więc prawdopodobieństwo spada, a brzydal to już w ogóle opcja na wyłączność
  • Odpowiedz