Wpis z mikrobloga

#podsumowanie2013

Ten rok był całkiem spoko:

- lekko #!$%@? sylwester, bo para współlokatorów zaprosiła paru swoich znajomych i zadeklarowała się na to i owo po to, by po paru godzinach zniknąć w swoim pokoju i zostawić wszystko mnie i mojemu #rozowypasek na głowie :/

- rozpoczęcie mieszkania z #rozowypasek gdzie były raz wzloty a raz upadki, ogólnie #rozowypasek (ja zresztą też) potrzebował trochę oswojenia i idzie to do tej pory całkiem nieźle, choć początki łatwe nie były,

- pierwszy wypad do #azja a dokładniej #hongkong o którym to zdecydowałem w 2 dni,

- zgubiony aparat z większością zdjęć z powyższego wyjazdu :C

- w końcu wyjazd na #woodstock2013 który uznaję za udany ale i zarazem bardzo męczący, trochę brakowało mi takiego zdania niemalże na samego siebie :)

- rozwój w pracy był niezły, ale wciąż niezadowalający, gdyż nie mogę jakoś znaleźć motywacji z racji wielu pierdów jakimi przychodzi mi się zajmować.. no i #wypok też mnie za bardzo odciągał

- pojawiła się propozycja robienia projektu na platformy mobilne co jest plusem, jednak tempo nauki i zabierania się do tego oceniam na minus niestety licząc, że rok #2014 przyniesie lepsze wiatry,

- wejście z częścią kapitału na rynek społecznościowej wymiany walut, na razie wyniki mizerne,

- rozpisanie portfela oszczędności/inwestycji,

- przejście do #play co jest dobrym ruchem, tylko ich zasięg mnie czasem wnerwia,

- z końcem roku pojawił się pomysł na mały #biznes który chciałbym zrealizować w następnym roku o ile będzie miał szanse na sukces,

- chcę jeszcze w tym roku uporządkować listę znajomych na #pejsbuk i podzielić na grupy, by tych, co chce mieć z nimi kontakt a #!$%@?ą głupoty na swoich wallach, mieć ukrytych by się nie wnerwiać niepotrzebnie;

Chyba tyle.
  • 4
  • Odpowiedz
@Glahblah: Nie. Tylko słyszałem jego krótką sprzeczkę z Wojewódzkim- dopiero po powrocie dowiedziałem się, że to on. Ogólnie w tym morzu ludzi ciężko było kogoś rozpoznać. A i do niepowodzenia na #woodstock zaliczam to, że nie spotkałem się z #wykopki :(

Z wykopkowych kwestii dorzucę:

- spotkałem się drugi raz z @edytq, poznałem @spojrz , @parachutes i @cadael

- nie udało mi się być na żadnym #wykoparty ani #wykopgrill ani
  • Odpowiedz