Wpis z mikrobloga

Oto jak się tworzy mizoginistyczne treści nie mając zielonego pojęcia o faktach.

Ukraina już na początku wojny uznała, że wojny nie toczy się tylko na polu bitwy ale również w mediach. Dlatego od początku każda osoba, której rola poza frontem może być ważniejsza od roli na froncie dostaje pozwolenie na opuszczenie kraju. W tej grupie są wszelkiej maści sportowcy, artyści, piosenkarze, pisarze, dziennikarze czy publicyści. Co ważne niezależne od płci. Tak jak wspomniana przez @sildenafil Mahucziha dostała pozwolenie na opuszczenie kraju, dostał je również chociażby bokser Usyk czy piłkarze Dinamo Kijów, którzy dziś będą grali mecz w Łodzi w LM.

Kraju natomiast nie mogą opuszczać osoby, których rola w kraju jest nieodzowna i tutaj oprócz oczywiście mężczyzn w wieku poborowym, którzy są naturalnym zapleczem dla wojska podobny los czeka kobiety wojskowe, lekarki czy pielęgniarki.

#ukraina. #rosja #dyskryminacjamezczyzn. #pieklomezczyzn. #pieklokobiet. #bekazpodludzi. #bekazprawakow. #oukrainie
Pobierz
źródło: comment_1659537608fcVdCf8K35CxG4SCtPynbC.jpg
  • 43
@TotalDisaster: ale po co im tak kobiety żeby było więcej ofiar śmiertelnych wśród cywili? Przecież chyba logiczne jest, że przydatność bojowa mężczyzny jest większa od kobiety. Logicznym też jest, że gdy napada CIę obcy kraj oprócz zawodowej armii musisz mieć rezerwę w razie czego. Te kobiety, które są przydatne zostają.
To tak jakbyś ty miał terenowe auto 4x4, twój sąsiad seicento i byś się #!$%@?ł, że podczas wojny przyszło wojsko i
@TotalDisaster: Nie, nie miał racji. O ile mniejsze i słabsze są co jest normalne bo to nasza biologiczna różnica i nikt tego nie kwestionował (nawet kodeks pracy ma inne normy np. dźwigania dla kobiet i mężczyzn) o tyle w przypadku inteligencji #!$%@?ł jak potłuczony, bo to, że statystycznie kobiety są mniej inteligentniejsze od mężczyzn oznacza tylko i wyłącznie to, że jak zamkniesz w pokoju 100 mężczyzn i 100 kobiet i wybierzesz
@TotalDisaster: Statystycznie jak idziesz z psem na spacer to każdy z was ma po 3 nogi i dokładnie tak samo jest z tą statystyką, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to faktycznie nauka to dla ciebie przygoda, jak dla korwina logika.
A żeby ci to jeszcze bardziej obrazowo wytłumaczyć, zakładając, że jesteś w 20% najinteligentniejszych ludzi w tym kraju (pula około 7,5 miliona), dalej w
@rakiwo: A ja kisnę z tego, że większość kobiet trzyma się razem - jak im ograniczono prawo do aborcji, to miliony kobiet wyszły na ulicę, a oburzenie wyrażały kobiety od lewa do prawa. Tutaj widzę, że facet facetowi facetem - jeszcze będziesz wyzywał gościa stwierdzającego stan faktyczny nazywał incelem, bo oczywiście wiesz, czy rucha czy nie rucha i jakby to miało znaczenie w kwestii stwierdzania faktów.

Skoro ich przydatność bojowa jest
@Makak87: #!$%@? się w łeb #!$%@? niemyty nie będziesz mi mówił co mogę co muszę a czego nie. Jak się fakt nie podoba nie trzeba było wstępować do NATO xd a jaki ja miałem na to wpływ idioto? Nie do końca tez rozumiem ten twój ciąg przyczynowo skutkowy bo bez NATO byłby bardziej prawdopodobny scenariusz ukraiński.

Jakby mnie siła wcielono do armii z takim domorosłym wojakiem jak ty to przed dezercja
Zwykły mężczyzna nie może wyjechać z kraju podczas gdy zwykła kobieta może.


@wygryw12cm: Nieprawda. Przecięz Ukrainiec studiujacy w innym kraju ma prawo do opuszczenia Ukrainy. To samo daje prawo pobytu w innym kraju. A wyjątków zezwalajcych na wyjazd sa dziesiatki.
Ja nie jestem pillowcem ale częściowo się zgodzę z nim. Dla mnie to jest nie do pomyślenia że kawaler chłop idzie w kamasze a panna może wyjechać i elo. Jestem gorącym zwolennikiem systemu izraelskiego gdzie służyć w obronie kraju muszą kobiety i mężczyźni.


@Frasad: A jednak przez tysiace lat niemal wszystkie cywilzacje, nacje i społecnzosci uwazały inaczej. Dlaczego? Bo po prostu chronienie kobiet jest ważniejsze gdy ma sie zamiar odbudowąc grupę
@kezioezio:

Skoro ich przydatność bojowa jest mniejsza, co za tym idzie mają mniejsze obowiązki, to i prawa powinny mieć proporcjonalnie mniejsze, dokładnie tak jak to jest w przypadku nieletnich.


Dokladnie, pelnia praw wyborczych po dziesieciu podciagnieciach nachwytem. Na 3 km 12 minut. Skoro sie do walki nie nadajesz, to i prawa proporcjonalnie mniejsze.

Subhumanow z kat D proponuje np przy okazji obarczyc wiekszymi podatkami. Skoro przydatnosc bojowa znikoma to niech sie
@Makak87: Wali mnie to - konserwy zawsze to mówiły. Kobiety są słabsze, dlatego mężczyzna głową rodziny, a kobieta od ogniska domowego i wychowywania dzieci, to się sojaki obsrały, że przedmiotowe trakowanie kobiet. Kisnę, bo aktualnie ludzie, z którymi się utożsamiam pieprzą językiem Korwina, w stylu kobiety do rodzenia, facet do walki. Ogarnijcie się.