Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, najprawdopodobniej ze sobą. Jesteśmy w związku ponad 5 lat, obydwoje lvl 25+. Jest to moj drugi zwiazek, pierwszy krotki i bez #seks. No i tu sie zaczyna problem, bo w ciagu 5 lat zaczalem wygladac dosc elegancko, dbac o siebie, silownia i dobre zarobki, i widze ze kobiety sie za mna ogladaja, nawet takie malolaty, i strasznie mnie to kreci. Gdy malotaty bez stanika ze sterczacymi sutkami wysylaja do mnie zalotnie spojrzenia. Szczegolnie ze czasy studenckie spedzilem w tym zwiazku i nigdy nie bylem w lozku z inna kobieta. Czuje ze social media i internet strasznie mnie zniszczyly psychicznie i coraz czesciej zaczynam mysle o tinderze. Da sie to jakos opanowac? Co z tym zrobic? Seksuolog?
#zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ea6c7506a5ab4640a4ee72
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 19
Myślę że dużo zależy od Twojego podejścia do życia, ale powiem z autopsji, jestem tak samo w związku z różową od jakiś 4 lat i przez te 4 lata zdarzyło się kilka okazji kiedy mogłem skoczyć w bok, ale mimo wszystko trzeba myśleć głową a nie dickiem. Już na tyle znam swoją różowa, że wiem że ona nie skoczyłaby w bok, więc też nie mógłbym tego jej zrobić bo bym był #!$%@?.
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, skończyć związek - jak po 5 latach dalej nie wiesz czy chcesz z daną osobą być resztę życia to po ilu latach myślisz, że się dowiesz?

A poważniej to trawa zawsze bardziej zielona.... tudzież i kawaler i żonaty myślą, żen drugi rucha częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze Ci się będą młode dziewczyny podobać i przecież nawet jak będziecie mieć po 50 lat to zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: widzicie kochani moi, wzięła baba przegrywa, który się wyrobił, myślała że wygrała życie, a tu miś ukochany trochę wyładniał i już niezainteresowany swoją szarą myszką dla anonka, juz jej nic nie zawdzięcza, sam z własnej woli myśli o pakowaniu się w pazury p0lek ze sterczącymi sutkami, patrzcie go. te hipergamiczne bestie nawet porządnego chłopaka w długoletnim związku uwiodą.
WiedźmińskaOślica: Jeśli jesteś szczęśliwy w związku to nie kombinuj. Jak masz zamiar coś kombinować to wpierw sie rozstań i rób co chcesz, zdrada kiedy sie wyda, niszczy od środka, wiem coś o tym. Ja nie zrobiłbym tego swojej nawet po tym co ona zrobiła. Albo masz honor albo jesteś nie warty uwagi. Myśl głową a nie tym na dole, bo jeśli fajny związek zamienisz na latanie po durnych babach które zwracają
OP: @rtpnX: @lexico: oczywiscie, wiem ze jezeli bym spojrzal na te sytuacje po paru latach to wiem ze bym zalowal. dlatego w pytaniu pojawil sie seksuolog, poprostu czuje ze z kazdej storny atakuje mnie wzor faceta, ktory mial multum lasek. nawet rozowe leca bardziej do ruchaczy a nie spokojnych typow. pisze to dlatego ze zaslania mi trzeźwe myslenie, i jak o tym mysle aktualnie to wydaje mi sie ze
@AnonimoweMirkoWyznania mysle że po prostu social media i bycie bombardowanym ze wszystkich stron, telewizja, radio, internet, otoczenie itp powodują że myślisz sobie że ty jako facet powinieneś ruchać młode płodne Julki żeby poczuć się dobrze. W moim przypadku uprawianie seksu z drugą osobą która darzysz uczuciem jest o wiele lepszy niż z nie znajoma laska która ma ładne ponętne ciało. Jasne możesz spróbować ale potem i tak wszystko wyjdzie na jaw więc
@AnonimoweMirkoWyznania: to że różowe lecą bardziej do ruchaczy to wymyśl albo wykopu albo miasto wojewódzkie. Wiadomo że jeśli laska ma wybrać pomiędzy zaśmierdziałym piwniczakiem 120 kg + a ogarniętym gościem to wybierze ogarniętego.

Wcześniej byłem w 3 związkach więc jakimś ruchaczem nie byłem. IMO w Twoim przypadku może być podobny problem jaki był u mnie. Za szybko poszliśmy ze wszystkim (za szybko polecieliśmy z łóżkiem, wspólnym mieszkaniem itd) i po jakiś
OP: @lexico: wiesz ile rodzin rozpada sie bo wlasnie dziecko zajmuje caly czas, i to obojetnie w ktora strone

@LifeReboot: dzieki, wartosciowy komentarz, daje do myslenia, ale nie wiem czemu nawiazujesz do divy w wieku 50 lat, to znaczy domyslam sie ze nie dajesz szans zwiazkowi na dluzej, odchowac dzieci i potem kazdy w swoja strone? czy to nie jest rowniez marnowanie czasu drugiej osoby?

@costusmierdzi: zawsze przychodzi
zemu nawiazujesz do divy w wieku 50 lat, to znaczy domyslam sie ze nie dajesz szans zwiazkowi na dluzej, odchowac dzieci i potem kazdy w swoja strone? czy to nie jest rowniez marnowanie czasu drugiej osoby?


@AnonimoweMirkoWyznania: lol, nie :D

Chodzi o to, ze jako facet zawsze będziesz chciał, nawet jak fizycznie nie będziesz już mógł by ruchać młode dupy.

Więc wyzeruj myślenie i pomyśl sobie, że możesz spędzić kolejne 50