Wpis z mikrobloga

W jakiej cenie jest akceptowalne dla Ciebie kupowanie gier?
#gry

Najczęściej kupuję gry w granicach...

  • zatoka / gry f2p 14.2% (20)
  • do 50zł 22.7% (32)
  • 50-100zł 24.1% (34)
  • 100-150zł 16.3% (23)
  • 150-200zł 14.2% (20)
  • 200-300zł 3.5% (5)
  • 300zł+ 5.0% (7)

Oddanych głosów: 141

  • 15
@TotalDisaster: To zależy od gry. Za tytuł AAA, który wystarcza na kilkadziesiąt godzin jestem skłonny wydać znacznie więcej niż na krótkiego indyka. Póki co nie przypominam sobie, żebym zapłacił więcej niż 150 zł za grę na PC. Unikam kupowania czegokolwiek na premierę, wolę poczekać na przeceny/bundle ewentualnie na wpadnięcie do Gamepassa.
@martin123154: @vateras131: Trochę zazdroszczę mieć taki hype na grę, ja nigdy nie miałem. Pewnie byłoby mnie stać żeby czasami sobie kupić gierkę za 300zł ale nie mam takiego ciśnienia, nie jestem nahypowany na żadną gierkę na tylę a backlog i tak mam ogromny. Co śmieszniejsze ostatnio gram dużo w Genshina który jest darmowy i trochę w ETSa i Slay the Spire.
Ale więcej niż 200zl to raczej bym nie zapłacił.
@Desolator: Dokładnie, tak jak pisałem wyżej backlog jest duży, mam w co grać, poczekać 3-4-5 lat na gierkę to żaden problem.
Np jestem potencjalnie zainteresowany RDR2 i Horizon Zero Dawn ale nie na tyle zainteresowany żeby kupować za 150zł. Może jak będzie na jakiejś promce za 50-70zł to kupię.
Np jestem potencjalnie zainteresowany RDR2 i Horizon Zero Dawn ale nie na tyle zainteresowany żeby kupować za 150zł. Może jak będzie na jakiejś promce za 50-70zł to kupię.


@TotalDisaster: HZD był już kilka razy za 50.
RDR2 mam na epicu za bodajże ~40zł. Najpierw była promka na multi za ~20zł, parę miesięcy później można było do tego dokupić single też za ~20zł.
@TotalDisaster: Powyżej 100zł gre kupiłem może z 3 razy w życiu. Ostatnia, to mega nahajpowany wziąłem preorder BF2042, ta decyzja boli mnie do dzisiaj, mimo tego, że ze swojej kieszeni dałem tylko 69zł(Przy kupnie laptopa miałem 200zł na steam gratis).
@TotalDisaster: najczesciej kupuja gry na wyprzedazy natomiast nie powiedzialbym zeby istnial jakis limit. Po prostu uwazam ze wiekszosc gier nie jest warta nawet 50 czy 100zl xD

Jesli gra wyroznia sie mechanikami to moge dac wiecej, np potencjalnie gdyby mnie Tarkov wciagnal to moge kupic ten najlepszy pack za (w sumie) 600zl, albo kupilem Outward z dodatkami (teraz juz jest DE ktora ma dodatki w sobie) za 200zl. Minecraft tez kosztowal