Wpis z mikrobloga

Czy powinienem dostać jakąś książeczkę?


@Piottix: książeczek już się nie wydaje, wszystko jest z systemie

zapomniałem zapytać jaką mam grupę nawet i nie wiem xDD


@Piottix: sprawdzisz następnym razem, naklejka z informacją jest na woreczku do którego jest pobierana krew

I poproś o kartę honorowego dawcy.


@rafalopr: czy ta karta nadal jest wydawana? po zmianie przepisów wydaje się bezużyteczna
@Piottix: książeczek już od dość dawna się nie wydaje - miał je zastąpić ogólnokrajowy system elektroniczny, ale jest on typowym projektem obecnej władzy i leży obok stoczni, CPK i szwalni maseczek. Oznaczenie grupy krwi trochę im zajmie (to bardziej skomplikowane niż A/B/0) - na pewno będą wiedzieć, jeśli tam za jakiś tydzień pójdziesz i zapytasz. Przysługuje ci też karta identyfikacyjna grupy krwi (taka uznawana przez służby medyczne), ale najczęściej dopiero po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piottix: baryłka krwi to akcja w której zachęcamy innych do oddawania krwi poprzez nasz czyn. Idealnie wpisujesz się w ten schemat ponieważ sam pierwszy raz oddałeś krew. Do wpisu niezbędna jest data donacji, zdjęcie które ją potwierdza, określenie miejsca i rodzaju donacji. To jaką masz grupę krwi albo jaki masz prywatny licznik są informacjami dodatkowymi które stanowią dla nas bazę do przygotowywania podsumowań i statystyk. Dodasz to po prostu przy następnym