Wpis z mikrobloga

@PomaranczaTesto: Ta wielka chińska cywilizacja, która na masową skalę utylizuje własnych obywateli. A zaraz za nią wspaniała, chińska technika, która bez kradzieży patentów z zachodu zatrzymałaby się w latach czterdziestych zeszłego stulecia. Faktycznie, w #!$%@? lepsi na każdym polu niż zlewaczałe amerykańce co to gejów do woja biorą.
Mocno się rozpędź i obierz za cel najbliższa ścianę towarzyszu to może zmądrzejesz.
@PomaranczaTesto tylko że to co opisałeś to jakiś mały wycinek społeczeństwa zachodniego, a tam to ,,norma" z przekazem partyjnym. I serio uważasz że powinno się strzelać do tych plądrujących sklepy? Widzę że mamy tu fana zamordyzmu
@PomaranczaTesto za dużo propagandy xdd nie mają nic swojego...#!$%@? z tego że w większości są to ich fabryki ulokowane w Chinach, do tego masa jest właśnie na Tajwanie a nie w chinach. O cackanku to miałem na myśli że skończą się cackać z idiotami od BLM itp. Ale myślę że nie mamy o czym rozmawiać już skoro ochrona środowiska jest dla ciebie ,,gejowska"...zaraz jescze wyskoczysz z argumentem że USA sie kończy bo
@PomaranczaTesto ah ten kompleks ostatniego słowa...człowieku twoim największym życiowym marzeniem jest poruchać...to może mi ekspercie na koniec wytłumaczysz jak bedzie się rozwijać kitajska gospodarka jak coś się faktycznie tam #!$%@? i skończy się produkcją wszystkiego dla Europy i stanów
Wiesz co się dzieje w momencie gdy chinol zamyka swój rynek na USA? srają żarem bo nie mają praktycznie nic swojego, importują całą elektronikę i wiele innych rzeczy z Chin. Srają pod siebie i siedza na komputerkach pentium 4 bo nie doszła dostawa z chin XD


@PomaranczaTesto: Wybacz kumplu, ale to mnie strasznie rozbawiło. Przedewszystkim powinieneś zadać sobie pytanie co się dzieje w momencie, jak USA postanawia zablokować Chinom szlaki wodne