Wpis z mikrobloga

@cyk_w_komkuter: No i jakie wyciągnąłeś wnioski odnośnie tego, dlaczego ten kurs nie spełnił swojego zadania?
Nie może to być wina uczestnika, bo nie masz dowodu, że nie istniałby żaden kurs osiągający cel. Twój kurs był nieodpowiedni.

  • Odpowiedz
@TrzyZnaki: @ShowBiz: @hansschrodinger: ano, moje wnioski są takie że jak ludzie dostaną coś za darmo to ma to dla nich niską wartość. To był kurs dla ludzi którzy już mają za sobą pierwsze kroki i chcieliby poznać jak się programuje profesjonalnie, więc nie były to osoby które zderzyły się z tym że są po prostu za głupi. Imo poszło o to o co zawsze w przypadku robienia nowego skilla
  • Odpowiedz
@cyk_w_komkuter: Wysnuwasz daleko idące wnioski, ale z tego co widzę, robisz to jednostronnie. Zakładasz, że tylko takie ogólniki jak "brak wytrwałości", "postrzeganie niskiej wartości" mogą być problemem, a nie konkretne rzeczy, których albo w kursie nie było, albo nie zostały wyjaśnione w odpowiedni sposób. Czy zebrałeś feedback na ten temat?

Do tego nawet jeśli to tylko "brak wytrwałości", to przecież jest to czymś spowodowane, i nawet jeśli to nie jest technicznie
  • Odpowiedz
@TrzyZnaki: zią.

Zakładasz, że tylko takie ogólniki jak "brak wytrwałości", "postrzeganie niskiej wartości" mogą być problemem, a nie konkretne rzeczy, których albo w kursie nie było, albo nie zostały wyjaśnione w odpowiedni sposób. Czy zebrałeś feedback na ten temat?


Zią, to był kurs dla normalnych ludzi, gadaliśmy, do tego ja ich nie "uczyłem" kodować, bo to w podstawowym zakresie umieli, uczyli się innych skillsów i dostawali review swoich kodów ode mnie
  • Odpowiedz
bo po takim kursie spokojnie by znaleźli swoją pierwszą pracę


@cyk_w_komkuter: ZIĄ! Nadal powtarzasz to samo, bez głębszego zastanowienia się... OK, nie zmuszę cię do tego.

Ile można farmazonić o tym jakie życie jest #!$%@?.

Przekonasz się o tym wtedy, kiedy twoje też będzie, ale twój organizm nie będzie w stanie nic zrobić. Znam takie przypadki w rodzinie...

Ja się uczyłem kodować sam, tyrając na fabrycę za granicą 10h dziennie. Codziennie
  • Odpowiedz