Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia #ubezpieczenie #podroze #urlop #wakacje

Ja wiem, że ubezpieczenia to nudy, ale może ten materiał będzie pomocny gdy będziecie szukać oferty na wakacje.

Dowiesz się co zawiera polisa:
- koszty leczenia i #assistance
- odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym
- Czy #ekuz wystarczy
- Jaką wybrać sumę ubezpieczenia

Omawiam też rozszerzenia polis:
- #choroby przewlekłe
- #sport
- #alkohol
- #praca
- udział własny w wypożyczonym aucie lub #kamper
- kontynuacja leczenia w Polsce
darek_fraczek - #ubezpieczenia #ubezpieczenie #podroze #urlop #wakacje


Ja wiem, ...
  • 7
@darek_fraczek: Podejrzewam że większość osób z wykopu którzy to obejrzą to będą agenci/brokerzy/osoby powiązane z ubezpieczeniami żeby się do czegoś doczepić, bo tak jak wcześniej @OrzechowyDzem zwrócił uwagę, klienci nie chcą o takich rzeczach słuchać (a przynajmniej większość). No ale plusika dla zasięgu zostawię :) może akurat ktoś dzięki takiemu materiałowi uratuje swój ,,portfel" jak coś się stanie :)

PS. osobiście polis bez chorób przewlekłych i alkoholu (przynajmniej w KL) nie
@sayanek: Ja nie jestem wszechwiedzący, jeśli jakiś agent/broker się doczepi i zasadnie, to dobrze.
Ja przyjąłem zasadę: nie reklamuje siebie w sensie, chodźcie zrobię wam ofertę, tylko materiały mają być czysto edukacyjne, oraz nie reklamuje konkretnych ofert poszczególnych firm ubezpieczeniowych bo to się bardzo szybko dezaktualizuje.
Zanim zacząłem nagrywać to sprawdzałem co na YT jest o ubezpieczeniach i jest plaża. Filmiki agentów, np: ubezpiecz się na wakacje, tutaj mój kod z
@darek_fraczek ale nigdzie nie zarzucałem że robisz inaczej, zwróciłem tylko uwagę że często my musimy myśleć za klientów. Połowa klientów jak słyszy choroby przewlekłe ma pierwszą myśl rak albo podobne, a alkohol myślą że musisz wydmuchać 2 promile, żeby firma odmówiła. A wystarczy nadciśnienie albo 2 piwka nad wodą i pupa...
@sayanek: zgadzam się z Tobą. Tak jest, ja nagrałem to też między innymi po to, że gdy klient pyta się mnie o wjazdówkę, to wysyłam mu ten film, żeby obejrzał i dopiero robię ofertę. Zrobiłem tak dopiero dwa razy, bo i film jest dopiero od kilku dni, ale w obu przypadkach klienci wzięli wyższą sumę :D i nie było żadnej dyskusji, że za drogo.