Wpis z mikrobloga

Od czasu do czasu sypiam w hotelu, gdzie zejście na śniadanie równa się z torturą i wyczerpaniem psychicznym. Chodzi o DZIECI, człowiek wstaje, chciałby w ciszy zjeść sobie śniadanie i wypić herbatę ale nie!
Przecież dzieci nie da się upilnować, biegają, drą ryjce, płaczą, piszczą i tak dalej... Najgorsze są matki, które potrafią tylko krzyczeć przez całą salę na te dzieci i nic więcej. Najlepsza jest jedna, która ma ich trójkę poniżej 5rż i jest w zaawansowanej ciąży, ma kompletnie #!$%@? w swoje potomstwo, ale hej co z tego? Zróbmy więcej!!
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".

#feels #dzieci #childfree #zalesie #madki #madka
  • 347
  • Odpowiedz
@rudyba: dokładnie, takie zachowanie, jak odcięcie się i zabawa samotnie, często monotonnie i powtarzalnie świadczy o zaburzeniach u 2-3 latka. Wysoki rozwój mowy u roczniaka, nawet dziewczynki również nie jest norma i może wskazywać na jakieś odchyly, które muszą być rozpoznane przez specjalistę. A Opka jeszcze wysuwa teze, ze każde dziecko takie może być jak się je odpowiednio wychowuje xd Ja bym obskakiwala połowę lekarzy w województwie w obawie przed
  • Odpowiedz
Tu pewnie się nie dogadamy, bo albo nie masz odpowiedniego doświadczenia, albo nie zorientowałeś się, że dziecko to człowiek.


@zdzisiaj: oooo wspaniały argument

To oczywiste, że dziecko jest dla mnie ważne. Nie jest całym światem, bo to akurat byłoby dość patologiczne.

chodziło mi akurat, że to komfort dziecka jest dla Ciebie
  • Odpowiedz
@ciemnienie: nadwrażliwość? XD który raz mam pisać, że krzyk dziecka osiąga 80 decybeli, jednocześnie jest to poziom uznawany za szkodliwy dla zdrowia?
Dzięki za "troskę" siostrzenica ma się dobrze, odnajduje się w grupie rówieśniczej, interesuje się biologią (ulubiona zabawka jest mikroskop z prawdziwego zdarzenia i model ciała człowieka , elastycznymi narządami) po wakacjach idzie do szkoły muzycznej by dalej rozwijać umiejętności, które już posiada (skrzypce i pianino)
  • Odpowiedz
@hamuj_sie_hamuj_sie: Widzę, że z szukaniem u Ciebie mega słabo... Spojrzeć parę linijek wyżej. Proszę bardzo "absolutnie, wróciłam ze śniadania i stwierdziłam że podzielę się spostrzeżeniami. Zazwyczaj posty wrzucane rano nie mają takiego odzewu :D"
  • Odpowiedz
@jakno: możesz nie wierzyć, wyżej przytoczyłam rozmowę z nią która najbardziej zapadła mi w pamięć ("ciociuniu to psecies kaletka pogotowia") Mam dużo nagrań gdzie mając prawie półtora roczku (urodzona w sierpniu) śpiewa kolędy równo z babciami¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz