Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki planuję mały upgrade komputera. Chciałem zmienić obudowę oraz chłodzenie w kompie. Obecnie posiadam be quiet pure base 500dx oraz chłodzenie be quiet dark rock pro4. W środku 64GB ramu, Ryzen 7 5800x i rtx 3070ti. Interesuje mnie zakup dobrej obudowy i AIO 360mm żeby móc zmniejszyć temperatury. Macie coś godnego polecenia? Budżet do 2000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komputery #pc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yuyath: Zwiększ obroty na wiatrakach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tych procków nie schłodzisz zbytnio ze względu na budowę modułową i proces 7 nm.
  • Odpowiedz
@Ademu: kumam, no to chyba zostanę przy tym co mam w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do obrotów to ustawiłem w miarę obroty w biosie. W spoczynku mam tak 30 stopni, a w stresie do 70-75 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yuyath: jak masz 70-75 pod pełnym obciążeniem to średnio jest potrzeba zbijać to, to nie jest jakoś dużo. Tu masz obudowy porównane, ustawione wentylatory aby wszystkie obudowy miały tę samą głośność.

ogólnie ta którą masz jest dobra, temp procka (niebieski wykres) niby na niektórych są nieco niższe typu wyżej wymieniony torrent, ale nie jest to jakaś olbrzymia różnica
10129 - @Yuyath: jak masz 70-75 pod pełnym obciążeniem to średnio jest potrzeba zbija...

źródło: comment_1659386779EzLCg9Hdzzuu9R9oilgN6i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz