Wpis z mikrobloga

@mirek_86
@1906pel
Wlaciwie to moglobysmy podobne pismo wyslac w sprawie braku kartekcdla Kwietnia z Rzeszowa.
No i braku kartki dla bramkarza Arki, ktory juz w I polowie gralcna czas.

Co do Jelica - powinien wyleciec z czerwona za popchnięcie zawodnia Arki.
Sedziowanie jes mega slabe w ostatnich kolejkach.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: te pisma to gra pod publiczkę żeby uspokoic #!$%@? kibiców, pokazać że "coś się robi".
Każdy wie że gdyby to pismo wyrzucili do śmietnika to jego efekt byłby taki sam.
  • Odpowiedz
@mirek_86: A ciekawe gdzie jest pytanie o brak żółtej kartki dla Gola za wjazd sankami w nogi chyba Dudy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Albo brak drugiej żółtej dla Stolca za stempel

  • Odpowiedz
Co do Jelica - powinien wyleciec z czerwona za popchnięcie zawodnia Arki.


@SpiderFYM: Nie powinien.
Pokaż mi jakiś przykład czerwonej kartki za popchnięcie.
Oglądam piłkę nożną od 15 lat i tego typu sytuacji nie wiedziałem.
A nawet jakbyś jakimś cudem znalazł takową (choć wątpię), jest to wyjątek tylko potwierdzający regułę.
Z resztą przepisy mówią jasno- popchnięcie żółta, uderzenie czerwona.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM:

Co do Jelica - powinien wyleciec z czerwona za popchnięcie zawodnia Arki.


A teraz wytnijmy film tylko do popchnięcia Alemana lub wyobraźmy sobie, że Aleman też popycha Baltę, zamiast walić go z zamachu pięściami - nadal uważasz, że to czerwona kartka?

Takie popchnięcia to norma w każdym meczu, a zwłaszcza przy stałych fragmentach - jedyne przegięcie tutaj to pchnięcie w plecy, bez nadmiernej siły, dlatego żółta to maksymalna kara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l-RAD-l:

Pokaż mi jakiś przykład czerwonej kartki za popchnięcie.

Boruc, w chyba ostatnim swoim meczu w ekstraklasie xD

@mirek_86: @SpiderFYM: a Kołakowski też od ojca cwaniaka wie jak takie pismo napisać xD z tym że nic nie ugra
  • Odpowiedz
@mirek_86: O kurde, ale mają potężny ból dupy xD Sprawę Balty wyjaśnił już na tt gość zajmujący się przepisami, za celowe odepchnięcie zawodnika należy się żółta kartka, za atak na zawodnika (Aleman pięściami) czerwona i tyle w temacie. Kolejne sytuacje z Baltą są tak naciągane, że iksde i tu rozumek arkowców działa na zasadzie ale my gramy w 10 to może Wisła też panie sędzio xD Sytuacje typu mógł, ale
  • Odpowiedz
Ogólnie jedno wielkie xD I typowe zesrańsko i płacz Arki.


@tr0llski: Ogólnie im większe zesrańsko, tym większa satysfakcja za zwycięstwo Wisły dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem wpisy pojedynczych kibiców, ale nie spodziewałem się że klub się do tego odniesie.
  • Odpowiedz
  • 1
@l-RAD-l czarę goryczy przelało "niewłaściwe podbiegnięcie do arbitra".

@tr0llski "Wielka" Wisła wygrała z grająca w 9 Arką 1:0 i to po karnym. Skoro tacy świetni jesteście to powinniście nam z 4 wrzucić.
  • Odpowiedz