Wpis z mikrobloga

@Bover:

Szukam kogoś kto będzie się ze mną zrzucał na mieszkanie


No komedia pierwsza klasa, gratulacje.

@maradero:

a jak by facet pisał że jest w złej sytuacji finansowej też byście się śmiali?


Jakby facet był w złej sytuacji finansowej to by się tym nie chwalił bo każdy NORMALNY facet, wie, że to działa tylko na jego niekorzyść. Jeśli facet ma problemy to kobiety mają na nieg #!$%@?.

@Misio1987lbn:

idac
@hastur87:
#!$%@?ąc od śmieszności opisu lub jego braku (nawiasem mówiąc - ni w ząb nie śmieszny), to jest to dosyć smutne i żałosne, że najmocniejszymi atutami osoby w wieku 30 lat są cycki (już niedługo przestaną być jędrne) i umiejętność gotowania (ale na jakim poziomie, to już się nie pochwaliła...)
@hastur87: kiedyś spotykałem się z laską która spłacała swoje mieszkanko a ja wynajmowałem

zaproponowała mi żebym dał jej hajs i zamieszkał u niej... odmówiłem, ale tematu nie odpuszczała więc zaproponowałem jej, że spłacę jej połowę kredytu i wtedy rachunki na pół jak dopisze mnie do aktu norarialnego jako współwłaściciela

od razu przestało jej zależeć na wspólnym mieszkaniu xD
kiedy w sytuacji kryzysowej szukają stałego i stabilnego partnera wcześniej na takich plując xD.


@CloudSpanner: ale że faktycznie pluła na mężczyzn czy co? Chciałbym wiedzieć skąd wiesz że na takich plują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)