Wpis z mikrobloga

@SilverFizz: już pal licho że to zrzutka na in vitro. Kobieta miała 6 poronień, a większość poronień samoistnych jest spowodowana wadą genetyczną zarodka. Kobieta ma jedną córkę, która chyba jest chora bo "wszystkie pieniądze idą na jej rehabilitację". Jeśli natura nie dała jej wystarczającego ostrzeżenia by nie pchała się w kolejną ciążę to może powinien to zrobić serwis zrzutka i zablokować tą ściepę?
  • Odpowiedz
tyle dzieci w domach dziecka czeka na miłość


@AlienFromWenus: proszę nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia

Jeśli się do tego dostosujesz, to będzie ostatni twój wpis na wykopie :)
  • Odpowiedz
@lexico:

Wypowiadam się na temat neutralny, bo chcę i mogę
A ty szukasz na siłę sensacji, wmawiasz mi to co zawsze "nie masz pojęcia" i jeszcze straszysz. Zaraz znajdziesz mnie pod tematem o cenie benzyny czy jakości sosów ostrych i też będziesz się wymądrzać że nie mam o niczym pojęcia i nie mam prawa nic napisać, mimo iż wy codziennie piszecie takie patologiczne rzeczy a mi się nawet na takie
  • Odpowiedz
@SilverFizz: To jest zwykła odpowiedz biologiczna. Wie ze jej dziecko może mieć problem z przeżyciem wiec zrobi kolejne żeby zwiększyć szanse przekazania genów. Dlatego np w biednych krajach ludzie posiadają duza ilość dzieci bo cześć z nich nie przeżyje.
  • Odpowiedz