Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę rola społeczna chłopa na 30lvl to posiadanie rodziny min 2+2, dobrej pracy, domu, samochodu/ów, w tym min jeden max dwuletni, czasu wolnego i dwóch okresów urlopowych w roku (np. ferie plus wakacje)

Nie mam swojej #rozowypasek, mieszkam na wynajmie, nie mam czasu wolnego poza pracą, więc dla ludzi jestem degeneratem, nie jestem traktowany poważnie.

Ludzie na #podlasie WSZYSCY (!) żenią się na max 23lvlu więc dla nich to jest pewna norma obyczajowa

Dla mnie pozostaje samobój bo już za późno dla mnie na bycie szczęśliwym ()

#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
Oskarkowi odwaliło


@Durisil: moja sytuacja to prosta droga do samobója w przyszłości albo oddaniu się używkom. Inaczej myślisz o życiu Ty mający ciągły kontakt z kobietami, mający pary na Tinderze - Twoja pewność siebie po prostu istnieje, a to już wiele.

U mnie natomiast zerowy kontakt z kobietami, zero par na Tinder, nawet różowe na wykopie mają mnie poblokowanego - mam tak wielką świadomość że dla mnie już za późno, że
  • Odpowiedz
@smutny_login: Druga osoba nigdy nie da ci szczęścia. Mylisz popęd seksualny i przyjemny wyrzut koktajlu chormonów z miłością. Spoko kobiety też to mylą i kończą jako ćpunki na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
30-38 to jest twój prime


@Ruski_Kluski: to myślenie życzeniowe, chyba że obracanie rozwódek/samotnych matek z dziećmi/hehe-mężatek jest dla Ciebie wystarczającą ambicją -dla mnie to podkreślenie przegrywu.

Wygryw obraca panny, często kobiety bez doświadczenia w związkach przez co jego satysfakcja z życia jest maksymalna, obraca nieużywane sztuki lub tylko takie co miały jedną/dwie jazdy próbne, to zupełnie inna sytuacja niż przegrywa bo przegryw nigdy nie pozna licznika
  • Odpowiedz
@smutny_login: Jak jesteś w miarę zadbanym trzydziestoparolatkiem to walisz od 19-do 41 i wszystkie chcą z Tobą spać. Piękny wiek. Ja już po wiec proszę przejmować pałeczkę, skupić się na sobie, bo nic tak lasek nie kręci jak gość co ma cel i zainteresownia i próbować i się nie zniechęcać, te Majki kiedys musza spać
  • Odpowiedz