Wpis z mikrobloga

Z Malarza w 1921 roku, gdy w NSDAP działało 3000 osób też się wszyscy śmieli.
W 1923 r. było ich już 30 tysięcy, a dalej to wszyscy już wiemy jak się potoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z bredni Jabłońskiego zamieńcie sobie #ukraina na Żydzi, Unia Europejska na Traktat Wersalski, 10000 lat udokumentowanej historii Polaków na tych ziemiach na 10000 lat rasy Aryjskiej, do tego hajlowanie, chodzenie w mundurach, poczty i wiece. Brzmi znajomo? Dziwne, że peformencem #jablonowski nie zajeła się na poważnie ABW.
Pobierz
źródło: comment_1659189416WE5O0FgP5HQ3CUbhqTs7br.jpg
  • 12
@trumnaiurna: hiteler był prawdziwym weteranem a nie niudanym aktorem przebierańcem

jego organizacja skupiała prawdziwych weteranów, zaznajomionych z rzemiosłem wojennym - organizacja kamracka skupia przygłupów, januszów, starych milicjantów i innych przegrywów wzdychających do wielkiej rosji

to są mniej więcej powody dla których jestem spokojny o przyszłość ruchu kamrackiego
hiteler był prawdziwym weteranem a nie niudanym aktorem przebierańcem

jego organizacja skupiała prawdziwych weteranów, zaznajomionych z rzemiosłem wojennym


@m_ney: dodam jako ciekawostkę, hitler udzielał się po WW1 jako wsparcie psychologiczne dla weteranów. ponoć miał doskonałe wyniki.
hiteler był prawdziwym weteranem a nie niudanym aktorem przebierańcem

jego organizacja skupiała prawdziwych weteranów, zaznajomionych z rzemiosłem wojennym - organizacja kamracka skupia przygłupów, januszów, starych milicjantów i innych przegrywów


@m_ney: już kij z tym kim oni są prywatnie. najważniejsza różnica jest taka, że himntlerowcy byli młodzi i mieli za sobą nastolatków, a oni są starzy i na dodatek nie mają żadnego bądź mają marginalny wpływ na młodzież. szansa, że rozwinie się