Wpis z mikrobloga

@noe44: no ja wiem, więc nie porównuję do zwykłego biegania, no ale wolniej biegać niż zwykłe chodzenie, to już jest jakieś osiągnięcie. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@noe44: https://sudetycup.pl/live/
Tu masz mapy. Im bardziej zielono tym bardziej zielono w lesie.
Bialy to las super przebieżny.
Wybierz sobie mapę.
Po prawej masz tabelkę z punktami które musisz znaleźć trójkąciki to są skały i teraz znajdź ta jedną skalę pośród innych skał gdy masz jeszcze tetno powyżej 170.
No i ścigasz się z gośćmi którzy jak moi synowie zaczynali w wieku 10 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noe44: ty mieszkasz w Skandynawii?
Tam to jest popularne.
Dla mnie bieganie jest nudne. Pomaga tylko jeść czekoladę.
A BnO to jest inna bajka.
Potraktuj to jako spacer
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: no jest to tutaj popularne i tak jak mówię, mój dobry kolega mnie namawia ale ja się nie mogę przekonać. Mam mnóstwo swoich pomysłów na bieganie...i zawsze dobre tereny do tego. Szkoda, że sprzęt, buty i zawody trochę kosztują. Więcej brałbym udział w zawodach różnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noe44: minus to wiesz ty będziesz się ścigał z ludźmi którzy jako moje dzieciaki mają kompas w tyłku.
Zanim ja zorientuje mapę to zawodowcy już dawno zniknęli.
Ale i tak jest bajka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noe44: koszt to kompas za 80zl plus można wypożyczyć chip za 10 zł na zawodach.

Teraz to rób jak uważasz. Ale jak kiedyś jakaś żona i dzieci się trafią to gorąco polecam e celach wypoczynkowych.
  • Odpowiedz
Ale jak kiedyś jakaś żona i dzieci się trafią


@Sl_w_k_1: już się trafiły ( ͡° ͜ʖ ͡°) ona rozumie moją pasję i nie robi problemów. Nawet jest w moim jednoosobowym suport teamie na długie biegi
  • Odpowiedz