Wpis z mikrobloga

Gdzie w #lodz postawie auto na cały dzień i będzie za darmo/nie zapłace za to milionów, docelowo muszę być na piotrkowskiej, ale chcę przyjechać rano i zobaczyć miasto. Sobota
W pierwszej kolejności myślałem o jakichś biedrach/lidlach/kaufach itp.

W sumie przy okazji, gdzie polecacie zjeść. Kuchnia każda, cenowo nie wysoka półka, najlepiej coś takiego charakterystycznego. Na przykład w poznaniu poszedłem do lokalu z samymi pyrami XD #jedzenie
  • 22
@vealen0: Mangal, Meat Point, Ato
Ramen, sushi zielony chrzan, piwnica lodzka lunche, gko domowe, lody milk nawrot/sienkiewicza, chinska buda pilsudskiego 111 azja nam long, pizza ferment piotrkowska, w ogrody geyera dobre maja restauracje ale juz drozej. Pisz jakie jedzenie Cie interesuje.
@bigasslover: Kurde sztosik. W sumie podałeś cały przekrój

Najlepiej - polska - cos nawet w kierunku barów mlecznych GKO Domowe :>
Street Food - Korean fries itp

Włoska odpada, bo sami robimy lepsze pizze XD
@vealen0: to jak jestes fanem pizzy to ferment krany, mimo ze robisz lepsza to sprawdz karte jakie tam robia polaczenia. Warto.
Gko ociera sie o bar mleczny polecam.
Frytki z chashu w ato ramen Ci podejda.
Burgery w Chochise trzymaja jakosc i nie maja #!$%@? cen.
Jak cos zobaczysz to napisz nazwe napisze czy warto czy omijac.
via Android
  • 0
@bigasslover a to wiem ( ͡ ͜ʖ ͡). Ja tam jadę między innymi po to XD. Głównie jedziemy z różową na koncert problemu wieczorem w ogrodach geyera. A i przy okazji paradę. Plus zależy jak się zwleczemy z łóżka. Jeśli o tyle wcześnie to też z rana chcemy wbić do orientarium