Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wykopki, tak se przeglądałem insta i naszła mnie pewna rozkmina na temat lordozy. Chłop jakiś czas temu wziął sobie auto w leasing, rata kredytu gdzieś widziałem że ponad 2000 (dokładnej liczby nie znam także przepraszam) później zrobił sobie zęby za które musiał wydać z 20.000 luźną gumą bo to nie są tanie rzeczy, dzięki którym może szczerzyć się jak kondom do #!$%@? na każdym swoim filmie. Dzisiaj obił mi się o oczy w którym wystawił swoją Cupre na odsprzedaż ze względu pewnie dzieciaka i utrzymanki. Ja nie rozumiem jednej rzeczy, na jednym filmie chwali się ile to on miesięcznie nie wyciągał z YouTuba i streamów, współprac i innego czegoś tam, a z drugiej strony odsprzedaż auta, reklamowanie płatków z wizerunkiem jakiejś tam influencerki (tak, to całe kosztowanie i próbowanie różnych rzeczy jest opłacane przez drugą stronę w celu reklamy). Czy ludzie pokroju krasuckiego naprawdę nie potrafią odłożyć grosza na czarna godzinę lub dobrze zainwestować? Teraz przejrzał na oczy że wiecznie kokosów życie nie będzie przynosić i trzeba zacząć coś robić zanim będzie za późno? Pamiętam czasy kiedy rafon miał ponad 20.000 widzów na streamach (pamiętny stream kiedy #!$%@? #!$%@?ł Adamowi kilka gongów a swoją ówczesna dziewczynę Żabkens pogonił w #!$%@? z domu a później klasycznie wylewał żale jak to za nią nie tęskni) a teraz ledwo kilkuset wejdzie na kilkanaście sekund i wyjdzie zażenowanych? Era YouTuba się w pewnym momencie skończy a wraz z nią skończy się dopływ kabony do kabzy dla WIELU ludzi. A Wy co myślicie?
#rafonix #famemma #highleague
Pobierz
źródło: comment_1659038202EODlir3tvfsX9KTn526etc.jpg
  • 19
@Patrickll: racja! Ja absolutnie naprawdę nie mam nic do wydawania siana, sam prowadzę dwa malutkie interesy z bratem z których naprawdę bardzo dobrze zarabiam chociaż często zdarza się dopłacać nie małe pieniądze i wychodzić na totalne zero ale nigdy w życiu nie zrobiłbym zębów za ponad 20 koła. Za tyle pieniędzy mógłbym je sobie klasyczną metoda porobić, założyć aparaty i na końcu wybielić i zaoszczędziłbym ok 60% kwoty które on wydał,
@marek199543: A dlaczego Ty nie bierzesz pod uwagę, że te zęby zrobił za darmo, dla reklamy? Oznaczenia były, filmy promo były, i do tego był podłączony boxdel. On mówił na filmie że merca amg którego miał, zapłacił 80k wpłaty aby brać leasing, a potem oddał za free do ziomka, i wziął BMW. On po prostu obracał grubymi kwotami, i to były grosze. Teraz ma walke na fame, potem zapewne kolejną, i
@RafDan: mowil na ig ze 16 k wydal na zabki, moze za reklame mial jakas znizke. Zreszta takie reklamy nie maja sensu bo kto normlany wybiela zeby za 16 k. A w kwestii samochodow to jakby mu sie tak dobrze zylo to po co sprzedawalby teraz swoje auto? tak samo poprzednie bmw. Raty go wykanczaja, a widzow coraz mniej
@szyszak7: Raty go wykanczaja, dlatego zamiast sprzedac AMG (zarobic na leasingu - odstapieniu) oddal za darmo. A potem BMW 5 zamienial na Cupre gdzie ma wieksza rate i za kazde musial wkladac 30-50k przy braniu leasingu.

na sile szukacie jego "biedy" serio. Skoro nie ma kasy na leasing wedlug Ciebie, to czemu nie robi streamow albo nie reklamuje nic na IG?
@RafDan: XD Ja to mam piździe i nie wchodzę do portfela wymarłemu streamerowi, ale skąd ci przyszła myśl na to, że rata leasingu za cupre może być droższa niż za bmw 5 :D
Finansowanie BMW jest drogie, a cena katalogowa 5, którą posiadał to około dwie takie cupry.
@marek199543: a czego ty oczekujesz od chłopa z patologicznej rodziny? Matka nie potrafiła wychować dzieciaka i SAMA go oddała do ośrodka poprawczego xD (nie wiem urwa, nigdy nie słyszałem, żeby jakikolwiek rodzic oddał sam z siebie dzieciaka do ośrodka dla trudnej młodzieży) do tego jego ojciec alkoholik i hazardzista.
Jest patusem, przypadkowo dorobił się grubych pieniędzy, ale dalej był patusem. I taki efekt.
Do tego przesrał swoją karierę na FB. Na