Wpis z mikrobloga

Obserwuję sobie takie mieszkanie

https://www.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,z-oddzielna-kuchnia/23566341.html?i

Na początku wystawione za 399k. Oczywiście paranoja, bo to ruina. Potem spadło do 379k, potem 329k, a dzisiaj patrzę 289k. Nadal kwota z czapy, biorąc pod uwagę, że to jest w kamienicy, która sama jest ruiną. No i to jest nadal tylko #slupsk xD Tu ludzie wystawiają wielką płytę 55m2 do remontu po 6 koła za metr xD powodzenia
#nieruchomosci
  • 7
@ebpttk: Znaczy się to nic dziwnego, w Słupsku to normalka, tutaj albo z miasta albo gazowe. Ogólnie zimą mamy bardzo czyste powietrze w porównaniu do innych miast. Skutecznie są wymieniane kopciuchy czy piece kaflowe.
@ebpttk: No pewnie tak, ale tutaj nie masz zbyt dużego wyboru. No inaczej się nie ogrzejesz, więc ogrzewanie nie ma znaczenia tak naprawdę. W każdym mieszkaniu praktycznie jest gaz, no chyba , że w blokach w wielkiej płyty masz miejskie.
@ebpttk: @cocieboli: mam 90m i gazowe, a na ten rok prognoza ok 2000 zł, ogrzewanie, kuchenka i woda na gaz, kuchenki prawie nje używam, ogrzewania też niewiele tyle co w sezom grzewczy i bez przesady.

Duże mieszkanie z potencjałem, bo ale generalka by spokojnie 100k wyszła zależy jak podłogi, taki urok kamienic.
U mnie zdobili elewacje i cyk 200 zł więcej na czynszu przez 20 lat.