Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marjan1234: podoba się dla mnie ten Henri Lloyd, nawet na allegro mają oficjalny sklep. A Crew Clothing z tego co widzę, ma tylko czyste koszulki z ich logo, więc tak średnio.
Edit: cofam swoje słowa, na tym sklepie jednak nic nie ma. A koszulki Henri Lloyd też w 90% mają tylko same logo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: mam google, ale niezbyt wiem co wpisać, bo polskie artykuły to rak i nigdy nic z nich się człowiek nie dowie. Jak masz pomysł co wpisać, aby uzyskać odpowiedź, to byłbym wdzięczny
@Red_Ducc no szukasz nautica sklep, wchodzisz w pierwszy lepszy sklep i masz ja #!$%@?, nawet na Zalando są ubrania tej marki do #!$%@? pana XD

ludzie mamy XXI wiek jak wy odsiewacie informacje XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: po pierwsze szukam marek PODOBNYCH do Nautica, po drugie sklepy o nazwie Nautica, to sklepy ze sprzętem nurkowym - nie sklep z ciuchami. A na Zalando jest tylko Nautica Competition, nie Nautica. Popełniłeś 3 błędy xd Ludzie, nauczcie się czytać posty i patrzec ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: napisałeś "szukasz nautica sklep...nawet na zalando są ubrania tej marki" co insynuuje, że na zalando są ubrania marki Nautica, dlatego Ci tłumaczę, że to nie ta sama marka. Ktoś tu próbuje udawać, że się nie pomylił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Red_Ducc: no ale Opie, czego szukasz poza koszulkami, bluzami i kurtkami z logo? buty z logo? czy co mają mieć te ciuchy?
klasyka to helly Hansen, H-L ma słaba obecność w Polsce a szkoda bo to polska marka i szyją dużo w Polsce. jeszcze jakieś north sails widziałem