Wpis z mikrobloga

@zalogowany_jako: Ja polecam grande punto, co prawda nie ma evo (rocznik 2008), ale jestem zadowolony z cen czesci i tego, ze przy odrobinie wolnego czasu moge sam przy nim porobic rzeczy, majac mala znajomosc odnosnie mechaniki samochodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spala jakies okolo 8l gazu na setke (1.2 65KM).
@zalogowany_jako ja mam GP choć starszy rocznik (nie Evo). Do gazu silnik 1.4 ideolo (spalanie przy dynamicznej jeździe w okolicach 9-10l gazu). Ale nie należy do najwygodniejszych aut, no i ma swoje wady w postaci zawieszenia z plasteliny. Ale za to części tanie i naprawa prosta.

Będziesz chciał wypróbować i przejechać się, to daj znać - mogę po 18 podjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zalogowany_jako: Zastanów się jakie masz potrzeby. C5 i Punto to dwa zupełnie różne segmenty. C5 to rodzinny karawan (segment D pełną gębą) a Punto to segment B. Im wyższy segment tym rosną koszty zakupu (albo kupujemy starsze) oraz koszty utrzymania ale tez rośnie jakość materiałów, komfort, wyposażenie. Może jednak coś pomiędzy? Np Peżo 308 T2 z początku produkcji?

Ja mam taką zasadę - wybieram segment do moich potrzeb i kupuje jak