Wpis z mikrobloga

To jak to teraz nazwiemy? Techniczna recesja?
Bo przecież nie można już tego nie można nazwać recesją bo przecież definicja jest inna.

Może któryś z wieszczy hossy przedstawi jak to teraz wygląda bo od kilku miesięcy jest beka i jak to możliwe że dolar mocny i jakaś recesja. Przecież ulica wierzy tylko w takie rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrzut, pompa i teraz czas na zwalenie tego ryneczka. Jak dla mnie mistyczne ,,wszystko w cenach" stało się tym słynnym sloganem kupuj gdy krew się leje.

Czas zgasić tą euforie na wypompowanym ryneczku. Ewentualnie dostane na łeb jako przedstawiciel niedźwiedzi.
Ewentualnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #kryptowaluty #geopolityka #gospodarka #usa #inwestycje
Pobierz zjadaczszyszek3000 - To jak to teraz nazwiemy? Techniczna recesja?
Bo przecież nie mo...
źródło: comment_165901391497mqO0FVNlFMorS78qROlK.jpg
  • 13
@zjadaczszyszek3000: Haha, czyli standard szur, nie sprawdził sie wysryw, to przesune termin i kiedy na pewno trafie… pokaże te pozycje, gdzie niby „kladles kase na stół” pod kometę ktora miala byc po fedzie… czy to tylko farmazony?
@zjadaczszyszek3000: ok, nie znam tej apki, myślałem, ze to zamknięte pozycje. Kwoty nie widac, wiec moze to jakies drobniaki, ale pomijając wszystko to + za to, ze przynajmniej jaka pozycje masz pod to co wypisujesz, aczkolwiek mnie interesuje tylko #gielda a tak tez tagowales wpisy, wiec spodziewałem sie jakis shotów na NQ czy DAX