Wpis z mikrobloga

Bylem dzisiaj u fryzjera, a dokładnie u "pani fryzjer", aby ładnie skróciła i przycieniowała mi włosy. Siedząc na fotelu czułem jak głaszcze mnie po głowie, a czasami nawet ocierała mi się piersiami o plecy. Czułem straszny dyskomfort i po ponownym położeniu jej dłoni na mojej głowie i otarciu cyckami o plecy nie wytrzymałem i wybiegłem z salonu, aby zadzwonić do żony. Opowiedziałem jej co i jak, a ta kazała mi znaleźć kogoś w salonie i poprosić o pomoc. Jak powiedziała tak zrobiłem. Okazało się, że krzesełko obok obcinała jakiegoś faceta inna fryzjerka więc pozalilem się jej, że zostałem zmolestowany przez jej koleżankę. Ta przeprosiła i stwierdziła, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zaproponowała, żeby zadzwonił na policję, ale jako, że jutro mam imprezę rodzinną to pozwoliłem dokończyć gwałcicielce strzyżenie. Siedziałem tam jeszcze 15 minut w strachu dopóki nie skończyła. Salon miesci się na ulicy cuckoldowej w miejscowości Zniszczmy komuś życie.

#afera #pdk #heheszki #fryzjer #pieklomezczyzn
  • 71
  • Odpowiedz
aaa czyli dziewczyna może bezkarnie upubliczniać dane i wizerunek faceta oskarżając go o coś poważnego (co jest w tym przypadku karalne), ale ja już prześmiewczego wpisu o anonimowej Julce z wypoku nie mogę dodać


@Matti28: Nie, nie może bezkarnie upubliczniać tych danych.
Ale tobie też nie daje przyzwolenia na żałosne żarciki w jej kierunku biorąc pod uwagę, że sprawa wciąż nie jest jasna.

PS
Zgłosiłą to już na policję.
  • Odpowiedz
@Matti28: narkomanka postanowiła zniszczyć komuś życie bez wyroku, a może to tylko paranoje od #!$%@? kryształu. XD
Mogło się tak zdarzyć, ale coś mi się wydaje, że cała historia różowej nie trzyma się kupy. I faktycznie, jest mało wiarygodna.
  • Odpowiedz
tiaaaaa, zgadzam się z Wami. Najgorsze są pielęgniarki, wchodząć do niej Ty już wiesz od samego wejścia, że nie będzie całowania po d*e. Od pierwszego spojrzenia i uśmiechu. Ma nad Tobą przewagę. I ch zrobisz. Wiem, co piszę bo żyje z taką jedną cyganeczką prawie od 15 lat. Najpierw była urocza, po 2 latach zaczęła pokazywać swoje rożki masakra raz jest super, fajnie a raz coś jej się odmieni i obrót
  • Odpowiedz