Wpis z mikrobloga

Bylem dzisiaj u fryzjera, a dokładnie u "pani fryzjer", aby ładnie skróciła i przycieniowała mi włosy. Siedząc na fotelu czułem jak głaszcze mnie po głowie, a czasami nawet ocierała mi się piersiami o plecy. Czułem straszny dyskomfort i po ponownym położeniu jej dłoni na mojej głowie i otarciu cyckami o plecy nie wytrzymałem i wybiegłem z salonu, aby zadzwonić do żony. Opowiedziałem jej co i jak, a ta kazała mi znaleźć kogoś w salonie i poprosić o pomoc. Jak powiedziała tak zrobiłem. Okazało się, że krzesełko obok obcinała jakiegoś faceta inna fryzjerka więc pozalilem się jej, że zostałem zmolestowany przez jej koleżankę. Ta przeprosiła i stwierdziła, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zaproponowała, żeby zadzwonił na policję, ale jako, że jutro mam imprezę rodzinną to pozwoliłem dokończyć gwałcicielce strzyżenie. Siedziałem tam jeszcze 15 minut w strachu dopóki nie skończyła. Salon miesci się na ulicy cuckoldowej w miejscowości Zniszczmy komuś życie.

#afera #pdk #heheszki #fryzjer #pieklomezczyzn
  • 71
  • Odpowiedz
@Matti28: wiem co przezyles i wspolczuje... jest to na maksa oblesne i bardzo mi przykro ze cie to spotkalo. tej zboczonej babie należy sie kara. Zglos to na policje, zeby nigdy wiecej nie skrzywdzila juz innego faceta
  • Odpowiedz
  • 2
@madafi Mam żonę, córkę i syna. Za każde z nich oddałbym życie. Dlaczego mialbym nie lubić kobiet? Mam syna traktować lepiej, a nimi gardzić i poniewierać? Człowieku, typiara się cięła, ma zmyślonego chłopaka, a ty jeżeli starczy ci rozumu to domyśl się reszty jak mogło być, bez osądzania bezpodstawnie faceta, bo sperma do mózgu ci uderzyła i wierzysz każdej dziewczynie na słowo. To powinna rozstrzygnąć policja dodatkowo prześwietlając badania psychiatryczne poszkodowanej, żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@Matti28 w przedostatnim poście napisałem, czy jej wierzę czy nie. Problemem jest twoje przekręcanie historii a nie kweta tego w co ja wierzę
  • Odpowiedz
@Matti28 to by było idealne gdyby ta druga fryzjerka cię wyśmiała, że jesteś facet pipa zamiast ci pomóc. Było by wykpienie sytuacji z tatuażystą plus raj dla mizoginów w postaci bulwersu o piekło mężczyzn w jednym.
  • Odpowiedz
  • 4
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL a kogo tu śmieszy molestowanie seksualne? Śmieszy mnie naiwność białorycerzy, bo przecież kobiety nie kłamią i zawsze mówią prawdę. Jak mówi, że zgwałcił to zgwałcił. Ja też mówię, że mnie molestowano cyckami to mi nie uwierzysz, bo nie mam tzipy? W internetach przecież każdy głosi prawdę, a tą objawioną dla spermiarzy to tylko ludzie z dwiema dziurami w kroczu.
  • Odpowiedz
@Matti28: Masz racje z tym co teraz napisales ale rownie dobrze Ty od razu odrzucasz zarzuty tej kobiety.Faktem jest,ze to slabe miejsce na wrzucenie historii z danymi tego goscia bez zgloszenia tego wczesniej.A jesli to nie jest prawda to powinna za to poniesc srogie konsekwencje,nie mniej to powielanie historyjek i szydzenie nie znajac prawdy jest gowniarskie,a nie brzmisz na gowniarza.
  • Odpowiedz
  • 9
@Mr-Right Zarzuty skierowane do tego faceta mogą być prawdziwe, ale bez wyroku sądowego ta kobieta nie ma prawa upubliczniać czyjegoś wizerunku i danych dodatkowo go oczerniając, bo nie jest on osobą publiczną. W naszym kraju rzadko podaje się w mediach dane i zdjęcia nawet najgorszych przestępców i mam nadzieję, że ta kobieta zostanie pociągnięta do odpowiedzialności chociażby za to. Przez takie samowolne działania Julki nie będą miały oporów, żeby kogoś zniesławić, naznaczyć
  • Odpowiedz
Polecam serial Alba na Netflixie. Pokazuje obie strony - zarówno pokrzywdzonej jak i krzywdzących. Tego typu śmieszne wpisy powinny być pisane po potwierdzeniu, ze dziewczyna nie była pokrzywdzona.
  • Odpowiedz
  • 3
@slayboos aaa czyli dziewczyna może bezkarnie upubliczniać dane i wizerunek faceta oskarżając go o coś poważnego (co jest w tym przypadku karalne), ale ja już prześmiewczego wpisu o anonimowej Julce z wypoku nie mogę dodać? xD gdzie tu logika? Czyli według Ciebie ona ma większe prawa niz ten facet, bo poczuła się pokrzywdzona bez jakichkolwiek dowodów, a ty jej bezgranicznie wierzysz? xD już sam się zastanawiam czy się śmiać z głupoty niektórych
  • Odpowiedz
@Matti28: tak se przejrzałam Mirko panny, kontent typowo męski że tak powiem.. W sensie styl i narracja męska. To na pewno kobieta prowadzi? Tzn, kobieca intuicja mi mówi że to nie baba tylko facet, gdzieś przeczytałam że ten ktoś obrał za cel zniszczenie kolesia i w sumie to by pasowalo..
  • Odpowiedz