Wpis z mikrobloga

  • 2328
Bylem dzisiaj u fryzjera, a dokładnie u "pani fryzjer", aby ładnie skróciła i przycieniowała mi włosy. Siedząc na fotelu czułem jak głaszcze mnie po głowie, a czasami nawet ocierała mi się piersiami o plecy. Czułem straszny dyskomfort i po ponownym położeniu jej dłoni na mojej głowie i otarciu cyckami o plecy nie wytrzymałem i wybiegłem z salonu, aby zadzwonić do żony. Opowiedziałem jej co i jak, a ta kazała mi znaleźć kogoś w salonie i poprosić o pomoc. Jak powiedziała tak zrobiłem. Okazało się, że krzesełko obok obcinała jakiegoś faceta inna fryzjerka więc pozalilem się jej, że zostałem zmolestowany przez jej koleżankę. Ta przeprosiła i stwierdziła, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zaproponowała, żeby zadzwonił na policję, ale jako, że jutro mam imprezę rodzinną to pozwoliłem dokończyć gwałcicielce strzyżenie. Siedziałem tam jeszcze 15 minut w strachu dopóki nie skończyła. Salon miesci się na ulicy cuckoldowej w miejscowości Zniszczmy komuś życie.

#afera #pdk #heheszki #fryzjer #pieklomezczyzn
  • 71
@Matti28

Tu chodzi o niszczenie komuś życia i pokazuje ironie tej całej sytuacji. Będąc u fryzjera również jesteś dotykany i macany po głowie. Typiara poszła do gościa, aby wydziaral jej udo i jego wewnętrzną część obok jej lepu na białorycerzy i mogło być tak, że zrobiła "oj" jak kręcił ręką obok jej łona (no chyba, że był leworęczny i macał ją prawa ręką, a w lewej trzymał długopis). Dziwne, że nie potrafiła
@madafi: czekaj czekaj ale przecież gość dosyć realnie streścił jej historię :)

Podsumujmy:
Laska zamawia tatuaż, gość robi jej dużo większy by se pomacać jej tam psioche
-laska miała problemy z cięciem się(co miał zakryć tatuaż)
- coś tam ściemnia o chłopaku
- przez godzinę gość ją dotykał w miejsca intymne a ona nie powiedziała ani słowa, pomimo iż w necie ma słownictwo patusiary więc raczej nie nalezy do takich niesmialek