Wpis z mikrobloga

Mordy, ugrzązlem w 2 lidze i każdy mecz to mordęga... Nigdy nie sądziłem że będę narzekał na zbyt płynna i szybka rozgrywkę, ale od jakiegoś czasu mam ping 15 i gra #!$%@? jak #!$%@? po mięsnym. Dodam że cisnę na PS4. A może z mojego składu już nie wycisnę więcej ? Jakimi formacjami i wytycznymi gracie w 2 i 1 lidze?
#fut #fifa
Syncu - Mordy, ugrzązlem w 2 lidze i każdy mecz to mordęga... Nigdy nie sądziłem że b...

źródło: comment_1659002324VODw0U016V0spyGpXfeI1Y.jpg

Pobierz
  • 10
@Syncu: wszystko zalezy od tego w jakim stylem lubisz grac / ja gram 4-2-2-2, glebokosc 75, ale kazdy wraca do obrony / zrownowazony, zrownowazony, wybieganie do przodu / gram elita i 17-18 zwyciestw w lw
@Syncu: sprawdzalem wszystko co mozliwe i najlepiej wygladaja domyslne, z tym ze dwaj srodkowi ŚP/ŚPD kryją tylko środek / śpd zostaje z tyłu, a Śp (u mnie Ramos SS, który też potrafi bronić) biega swobodnie i podłącza się do ataku
@starydziad: spróbuje tak jak piszesz. tzn biec pomocnikiem, a obrońcy wolna wola. Aczkolwiek idzie coś zrobić żeby w trakcie podania piłkarz biegł już do tej piłki zamiast stał i czekał jak słup? chodzi o zwykłe podanie z X, często przeciwnik zdąży przejąć piłke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syncu: musisz poczekać jeszcze troche czasu bo skonczyl sie sezon i koksy spadly do 2, teraz w 2 walczy sie z graczami z elite i div 1. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Syncu co za różnica czy masz 15 pingu czy 50, jak gra jest płynna, sam gram na pingu 50 beż skoków i nie widzę żadnej różnicy w stosunku do swiatlowodu który miałem jeszcze niedawno. To nie FPS.